Yeni Ssdyi Taktıktan Sonra Eski Ssdnin Hiç Bir Şekilde Görülmemesi

Feveran_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben yeni ssd aldım.Yeni ssd şuan 2 sata kablosu var 2sinede oluyor ama eski kullandım ssdyi hiç bir şekilde göremiyorum değiştirmediğim sata slotu kablo kalmadı.Biosda hiç bir şekilde göremiyorum.Yardım lazım eski ssdimde çok önemli kayıtlarım vardı.Lütfen yardım edin.Anakart:Asus m4a87td/usb3

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Arkadaşlar ben yeni ssd aldım.Yeni ssd şuan 2 sata kablosu var 2sinede oluyor ama eski kullandım ssdyi hiç bir şekilde göremiyorum değiştirmediğim sata slotu kablo kalmadı.Biosda hiç bir şekilde göremiyorum.Yardım lazım eski ssdimde çok önemli kayıtlarım vardı.Lütfen yardım edin.Anakart:Asus m4a87td/usb3
eski ssd de windwos mu vardı

KS

Feveran_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bios a geldiğinde boot seçeneğinin orada çıkmıyor mu
hayır yeni ssd gözüküyor sadece ama asla eski kullandığım ssdyi göremiyorum

hayır yeni ssd gözüküyor sadece

ayrıca yeni ssd ye de windwos yükledin mi
henüz yükleyemedim usbimdeki windowsu tekrar kurmak için eski ssdyi taktım ancak ssdyi görmediği için yapamadım

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
anakartın ne

sana önerim yeni ssd ye windwosunu kur pc ye giriş yap eski ssd yi ondan sonra tak

o zaman görür diye düşünyüorum

KS

Feveran_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yazmıştım ama anakart:Asus m4a87td usb3 eski bir sistemim var o yüzden youtubedan baktım falan ama çözüm bulamadım buraya yazayım dedim.1 saat önce çalışıyordu ssd yemek yedim geldim çalışmamaya başladı anlayamadım gece gece senide meşgul ettim kusura bakma reis

anakartın ne

sana önerim yeni ssd ye windwosunu kur pc ye giriş yap eski ssd yi ondan sonra tak

o zaman görür diye düşünyüorum
Tamamdır sağolasın reis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
yazmıştım ama anakart:Asus m4a87td usb3 eski bir sistemim var o yüzden youtubedan baktım falan ama çözüm bulamadım buraya yazayım dedim.1 saat önce çalışıyordu ssd yemek yedim geldim çalışmamaya başladı anlayamadım gece gece senide meşgul ettim kusura bakma reis

Tamamdır sağolasın reis
bios görmese bile bazen windwos görebiliyor o yüzden

sen eskiyi hiç takmadan yeniye bi kurda windwosu

KS

Feveran_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Eğer yine bir sıkıntı oluşursa buradan yazarsam görür müsünüz
bilmiyorum yatabilirim reis uykum var :d ama sen kur windwosu sürücüler falan hepsini indir windwosuda kendi içinde update et çünkü usb den kurduğunda hiçbir update gelmez

internet hızına göre falan zaten baya sürer bütün driverleri kurduktan sonra tekrar dene

KS

Feveran_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bilmiyorum yatabilirim reis uykum var :d ama sen kur windwosu sürücüler falan hepsini indir windwosuda kendi içinde update et çünkü usb den kurduğunda hiçbir update gelmez

internet hızına göre falan zaten baya sürer bütün driverleri kurduktan sonra tekrar dene
Reis şuan zaten yapamam ancak yarın yapabilirim çünkü elimdeki usbdeki windows x0000098 hatası veriyor onu tekrar yazdırmam gerekiyormuş sanırım yarın bilgisayarcıya gidip kurdurmayı düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri