Yeni telefon aldıktan sonra şarja takmamak sorun yaratır mı?

luizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar dün iPhone 11 aldım ama hemen şarja takmadım 4-5 saat kullandım şarja taktım %30 doldurup sonra sıfırlayana kadar kullandım telefona ve %100 olana şarja bıraktım bir sıkıntı olur mu bazıları ilk aldığımızda 12 saat şarj edin diyor?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
IOS yada Android fark etmez telefon aldığınızda şarjını 0% olacak haline getirip kullanacaksınız sonra %100 şarj olana kadar batarya dolacak bunun bir saati yok telefondan telefona değişir o durum. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

KS

luizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
IOS yada Android fark etmez telefon aldığınızda şarjını 0% olacak haline getirip kullanacaksınız sonra %100 şarj olana kadar batarya dolacak bunun bir saati yok telefondan telefona değişir o durum. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hocam ben şöyle yaptım pil %2-3 gelince şarja taktım %50 çektim oyun oynadım sıfırladım bataryayı öyle taktım %100 olana kadar bekledim bir sıkıntı olur mu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Sıralamayı bozmuşsunuz. Bu ilk şarj cihazın genel batarya performansı için önemlidir. Bilemiyorum +/- yönde etkilenmiş midir batarya performansınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri