Yeni Türk Yapımı Oyun Mirror Of Life

AquaMya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez. Steam link: Oyunumun FSR 2.1 ve DLSS 2.4 ile yapılmış testini paylaşmak isterim 4k ultra ayarlarda yapılmış testtir.
Test sistemi Gpu: Rtx 2060 oc Cpu: Amd 3700x Ram: 16 gb 3600 mhz.
DLSS performans

FSR performans

Ekli dosyalar

• ss_92872d3954124e2200e0191d87ed06886ef02efb.jpg
    ss_92872d3954124e2200e0191d87ed06886ef02efb.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 15
Moderatörün son düzenlenenleri:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Oyunu oynayıp YouTube' de paylaşma ihtinaliniz varmı bir görelim nasıl bir şey.

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
başarılarınızın devamını dilerim iyi veyahut kötü kavgası yapmaksızın böyle atılımların ülkemizin aydınlık yüzlerinden geliyor oluşu bi kurtuluş ışığı gibi

KS

AquaMya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Oyunu oynayıp YouTube' de paylaşma ihtinaliniz varmı bir görelim nasıl bir şey.
Arkadaşlarımdan oynarken bir vide çekip youtube atmayı planlıyorum fakat bir yandan da youtuberlara oynatmayı planlıyorum umarım bir cevap alırım ama yakında atıcam hocam. Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim.

başarılarınızın devamını dilerim iyi veyahut kötü kavgası yapmaksızın böyle atılımların ülkemizin aydınlık yüzlerinden geliyor oluşu bi kurtuluş ışığı gibi
Teşekkürler hocam bizde iyi projeler yapmak istediğimiz sürece yapabiliriz.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bu tür vasıflara ihtiyacımız var diye düşünüyorum. İnşallah yaptığınız projeler dünyaya iyi bir şekilde yayılır.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Mekan ve ışıklandırma tasarımların çok hoş duruyor. Mekan tasarımların fazla geniş olmuş gibi, biraz göze batıyor. Hikaye olarak da vasat değil farklı bir bakış açısı koymuşsun. Beğendim, hayırlı olsun. Daha büyük projeler görme dileğiyle.

KS

AquaMya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Mekan ve ışıklandırma tasarımların çok hoş duruyor. Mekan tasarımların fazla geniş olmuş gibi, biraz göze batıyor. Hikaye olarak da vasat değil farklı bir bakış açısı koymuşsun. Beğendim, hayırlı olsun. Daha büyük projeler görme dileğiyle.
Metroda cinayet işlendiği için o geniş ferah gerçekçi havayı verebilmek adına böyle bir mekan tasarımları yaptım . Zaten oyunun içinde size yardımcı olan küçük ipuçları var bildirim şeklinde. İlginizden dolayı çok teşekkür ediyorum

Batuflex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Eline, emeğine sağlık. Böyle şeyler görmek çok gurur verici, umarım her şey gönlünce olur. Oyun güzel gözüküyor, zamanla daha iyi olacaktır 👍

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez. Steam link: Oyunumun FSR 2.1 ve DLSS 2.4 ile yapılmış testini paylaşmak isterim 4k ultra ayarlarda yapılmış testtir.
Test sistemi Gpu: Rtx 2060 oc Cpu: Amd 3700x Ram: 16 gb 3600 mhz.
DLSS performans

FSR performans

twitch yayıncılarına bagış ile oyununu tanıtmanı tavsiye ederim.

KS

AquaMya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
twitch yayıncılarına bagış ile oyununu tanıtmanı tavsiye ederim.
Bir kaç kez yayıncılara bağış attım bazıları bağışımı okumadı bazıları ise modlara key verin oynarız diyip keyi bile kullanmadılar . Yayıncılardan çok yardım alabileceği sanmıyorum

Bir kaç kez yayıncılara bağış attım bazıları bağışımı okumadı bazıları ise modlara key verin oynarız diyip keyi bile kullanmadılar . Yayıncılardan çok yardım alabileceği sanmıyorum
Çoğu yayıncının moduna ulaştım yazdım yarısı cevap bile vermedi zamanımız yok dedi . Diğer yarısı ise key istediği fakat dediğim gibi keyi bile kullanmadı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri