Yerli oyuna destek ?

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
,Merhaba Hocalarım Biliyorsunuz oyun dünyası giderek büyümekte ve bizimde bu dünyaya ayak uydurmamız gerekmekte bu nedenle yerli yapım MMOFPS oyun olan ZULA'dan sonra  yerli yapım hikaye tabanlı bir FPS tarzı oyunumuz olsa fena olmaz mı ? İşte burda ''Soldiers of the Universe'' devreye giriyor tanıtım videolarına bakılırsa güzel bizim için efsane bir oyuna benziyor o nedenle Hocalarım greenlight oylamasında 

DESTEK DESTEK  :arrow:  http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=874296917
:arrow: [video=youtube]https://youtu.be/yW8zDXe5H5o[/video]
:arrow: [img=75x75]http://image.prntscr.com/image/5dd78c5867dc4a6b9288dd4cac479655.png[/img]
Soldiers of the Universe, Ekim 2016 tarihinde geliştirilmeye başlanmıştır. Oyunun 2017 Mart/Nisan ayından satışa sunulması hedeflenmektedir. Oyunun hikayesi Türkiye ve Orta Doğu konjonktürüne göre yazıldığından; en kısa vadede tamamlanması için pratik ve hızlı oyun üretim süreçleri kullanılmıştır. Oyun, “Unreal Engine 4” oyun motoru kullanılarak geliştirilmekte. Ayrıca nVidia’nın çeşitli oyun üretim uygulamalarından da yararlanılmaktadır.
Operasyon haritları
CİZRE / ŞIRNAK / TÜRKİYE
Türkiye’nin Şırnak iline bağlı bir ilçedir. Aralarında Babil, Araplar, Asurlar, Medler ve Perslerin de bulunduğu birçok kültüre ev sahipliği etmiştir.

NUSAYBİN / MARDİN / TÜRKİYE
Mardin’e bağlı olan, Suriye’ye komşu ilçedir. Nusaybin, Dicle ve Fırat nehirlerinin arasındaki havzada kurulmuştur.
637 senesinden beri İslam ordularının elindedir, çok sefer el değiştirmiştir.

CERABLUS / HALEP / SURİYE
Suriye’nin Halep iline bağlı olan bir kentidir. Cerablus bir Arap şehridir ama kalabalık bir Türkmen nüfusu da vardır.

EL-BAB / HALEP / SURİYE
Suriye’nin Halep İli’nde bulunan bir şehirdir.

SULTANAHMET / İSTANBUL / TÜRKİYE
Sultanahmet Meydanı, İstanbul'un en önemli meydanlarından biridir.
ayrıntılı bilgiyi oyunun steam sayfasından bulabilirsiniz.

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Reklamlık mesele yok geliştiricisinide hiç tanımam sadece yerli oyun olduğu için destek verilmesi gerektiği için paylaştım.

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam en son yaptım yapacağımı olursa bu olmaz kaldırın gitsin hocam, oyunun benle hiç bir ticari bağı vs yok sadece Milliyetçi duygu...

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam öğrendiğim bilgiler doğrultusunda oyuna yerli silahlarında kullanılması açısından gerekli görüşmeleri yapıyorlarmış yani bi MPT76 yada BORA12  ve Zigana vs gibi yerli silahlar da görebiliriz :)  
     Bu arada Oyunun videolarda yapay zekada biraz sıkıntı var bunun sebebini yapımcısı şöyle açıklamış: merhaba. Videodaki yapay zekayı dikkate almayın. Steam Greenlight için çok erken aşamadan animasyon, yapay zeka ve mekanikleri eklemeden video almak zorunda kaldık. Bunun sebebi de zamanla yarışıyor olmamız. 18 Mart'ta son haline yakın bir video görmüş olacaksınız. İlginiz için teşekkürler. demiş yani daha tam oturmamış ama güzel bir oyun olacağa benziyor.
Oyunun Hikayeside şu şekilde:
   Türkiye Cumhuriyeti’nin özellikle gizli askeri konularda görev yapan Akıncı Beyleri bulunmaktadır. Kahramanımız Hakan, Akıncı Beyleri’nden biri olan babası Selim Kahraman’ın yerine Toyga’lık görevini temsilen Beyler’e katılır. Babasının intikamını almak ve devletinin düşmanlarına karşı savaşmak üzere askeri operasyonları yönetecektir. Yıllarca askeri ve çeşitli bilim dallarında eğitim alan Hakan, babasının şehit edilmesi ile yanındaki üç kahramanla birlikte teröristlere karşı amansız bir mücadeleye girecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Askeriyesi ve Akıncı Beyleri tarafından gelen istihbaratlar ile kahramanlarımız Güneydoğu Anadolu, Kuzey Suriye ve İstanbul’da çeşitli terör örgütlerine karşı operasyonlar yapacaktır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri