Yönetim Kadrosu

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir durumum var benim şimdi, bu web sitesin' de yönetimler var kafanız karşımasın şimdi çoğul konuşuyorum. Yönetim demiyorum yöneticiler diyorum '' Kullanıcılar Kısmına Baktığımda '' Yöneticiler Karşıma Çıkıyor.. Lakin belirli yöneticileri görüyorum ben tek..

Buna tek ben mi? dikkat ettim yoksa başka birileri de dikkatini çeken oldu mu?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir durumum var benim şimdi, bu web sitesin' de yönetimler var kafanız karşımasın şimdi çoğul konuşuyorum. Yönetim demiyorum yöneticiler diyorum '' Kullanıcılar Kısmına Baktığımda '' Yöneticiler Karşıma Çıkıyor.. Lakin belirli yöneticileri görüyorum ben tek..

Buna tek ben mi? dikkat ettim yoksa başka birileri de dikkatini çeken oldu mu?

Forumda aktiflik olarak mi soruyorsunuz bu soruyu anlamadım ?

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Şu anda Forum genelinde byönetim ve idarede gördüğün bir boşluk veya bir eksiklik var mı? Ayrıca görmüyorum dediğin kişiler arka planda da görev yapıyor veya izinde de olabilirler. Bence çok fazla kafaya takılacak bir şey değil :) Taner hocamız ve ekibi gerekeni düşünüyordur zaten.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Ofislerinde birçok kişi çalışıyor imtiyaz sahibi vs olabilir dediğiniz kişiler ama çok anlamadım konuyu :D

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Şu anda Forum genelinde byönetim ve idarede gördüğün bir boşluk veya bir eksiklik var mı? Ayrıca görmüyorum dediğin kişiler arka planda da görev yapıyor veya izinde de olabilirler. Bence çok fazla kafaya takılacak bir şey değil :) Taner hocamız ve ekibi gerekeni düşünüyordur zaten.
Kafaya Takmıyorum Zaten Kardeşim Bu Konu Da Rahattım Ben Kimseyi De Yargılamaya'da Çalışmıyorum Gördüğümü Söylüyorum Tek Kimse Yanlış Anlamasın Beni , Lakin 2 Yönetici Görüyorum Hep Biri " Arthur Moragan " Diğeri " Çağdaş Işık " Adamlar Yardım Ediyor Sağ Olsunlar Bizde Teşekkür Ediyoruz Neden? Diyer Yöneticilere Teşekkür Edemiyoruz Ki.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Kafaya Takmıyorum Zaten Kardeşim Bu Konu Da Rahattım Ben Kimseyi De Yargılamaya'da Çalışmıyorum Gördüğümü Söylüyorum Tek Kimse Yanlış Anlamasın Beni , Lakin 2 Yönetici Görüyorum Hep Biri " Arthur Moragan " Diğeri " Çağdaş Işık " Adamlar Yardım Ediyor Sağ Olsunlar Bizde Teşekkür Ediyoruz Neden? Diyer Yöneticilere Teşekkür Edemiyoruz Ki.

oceanlab da var sürekli taner hoca aktif gördüğüm kadarıylada cevap veriyor. diğer yönetici olarak görünen arkadaşlar yazılıma vs bakıyor olabilirler.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
@İsmail @Arthur Morgan

Lütfen Yanlış Anlamayın Beni Gördüğümü Söylüyorum Ben Yanlış Anlaşılmak İstemem Öyle Bir İzlem Gosterdiysem Size Özür Dilerim..

İsmail Abi Üzülme Abim Ya , Seviyoruz Seni :)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yanı şöyle özet geçeyim kardeşim yönetim olarak 2 kişi genelde aktif bunu biliyoruz lakin '' Kullanıcılar Tarafına 4-5 Yönetici '' Gözüküyor.
Forum yazılımcıları olanlar da var hocam. Yanlış değilsem yönetici tagindakiler forum dışında da PC Hocasinin çalışanı. Diğer proje ve çalışmalardan dolayi onlar çok göz gezdiremiyor muhtemelen. Taner hoca genelde sistem paylaşımları ve birkaç konuya yazıyor. İsmail abi çok mesaj yazmasa da kontrol ediyor düzenli olarak forumu. Zaten foruma özel yönetici arayışı da aktif.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri