Youtube,Facebook sorunlar

Anderian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1- Youtube de para kazanmayı aktif et dediğim vakit

[font=Roboto, arial, sans-serif]Kaydolma hatası, lütfen daha sonra tekrar deneyin.[/font]

''Kaydolma hatası lütfen daha sonra tekrar deneyin'' hatası alıyorum

2-Facebook da sayfama 3 karakterli url vermek istiyorum fakat kabul etmiyor. IGN sayfasında ise kendilerinin 3 karakterli özel url adresi var. Neden benim ki kabul edilmiyor? 5 karakterden fazla olması lazım diyor? 

3- Youtube (Google +) hesabımın adını değiştirmek istiyorum lakin yakın zamanda değiştirdiniz gibisinden bir şey söylüyor fakat yakın zaman da değiştirmedim. nasıl çözebilirim? 

İletişim kuramadığım için onlara yazamadım adam akıllı iletişim kurma sistemi yok. 

4- Ek olarak benim .tk uzantılı bir sitem vardı. Bi arkadaş yardımıyla kurmuştum, forum tarzında bunu bi program yardımı ile yapmıştı fakat ben her şeyi unuttum, nasıl kontrol paneline ulaşacağımı, o programın ismini yardımcı olursanız memnun olurum.

teşekkürler şimdiden

MaestroFast

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ilk 3'e yardımcı olamam ama 4. için şunu söyleyebilirim eğer siten .tk'lı ise %99 ihtimal domain'i dottk yeni adıyla freenom adlı siteden almışsındır ordan bi bak üyeliğin varsa eğer orda eğer arkadaşın açtıysa arkadaşına denettir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri