Yardım Youtube Kanal İsmi Hk.

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
YouTube, kanalımı yanıltıcı içerik adıyla kapatmıştı. En çok izlenen videolarımdan birkaç tanesi bende var fakat isim bulamıyorum. Oyunlarda ismim MehmedVII. Bir de Steam yan hesabımın ismi olan IroNSoldieR var. İkisini de aratınca başka bir kanal çıkmıyor. Kanalın ismini böyle bir şey yapsam daha sonra aramalarda çıkar mı? İzlenmeye vs göre olduğunu biliyorum fakat önceki kanalımda çok kötüydü algoritma. Çoğunlukla mobil oyun olacak fakat bence saçma olan Brawl Stars, PUBG, Clash Royale gibi oyunlar değil. Emülatörler vs

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Hocam bence samimi bir isim koyun kanalınıza 7. Mehmed dikkatimi çekti :D

Celaltuzunn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
YouTube, kanalımı yanıltıcı içerik adıyla kapatmıştı. En çok izlenen videolarımdan birkaç tanesi bende var fakat isim bulamıyorum. Oyunlarda ismim MehmedVII. Bir de Steam yan hesabımın ismi olan IroNSoldieR var. İkisini de aratınca başka bir kanal çıkmıyor. Kanalın ismini böyle bir şey yapsam daha sonra aramalarda çıkar mı? İzlenmeye vs göre olduğunu biliyorum fakat önceki kanalımda çok kötüydü algoritma. Çoğunlukla mobil oyun olacak fakat bence saçma olan Brawl Stars, PUBG, Clash Royale gibi oyunlar değil. Emülatörler vs
Video yüklerken etiket kullanırsanız ya da açıklamada oynadığımız oyun ve ya ona benzer başlıkları yazarsanız daha çok öne çıkabilirsiniz

KS

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Öyle oyun Nickname gibi değil de daha faklı şeyler koymalısınız.
Aklıma pek gelmiyor. Kuzenim bi ara Augmentin ilacının ismini koymuştu

Video yüklerken etiket kullanırsanız ya da açıklamada oynadığımız oyun ve ya ona benzer başlıkları yazarsanız daha çok öne çıkabilirsiniz
Bunları yapıyorum ama baI kanallar bi milyon tane yazıyor açıklamaya bi giriyom bir sürü etiket insanın gözünü ağrıtıyor. Birkaç tane yazıyorum ben de

KS

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Ne videosu atacaksanız ona göre ayarlayabilirsiniz ben genelde nickname'i yada İsim soyadı yazıyorum.
Çoğunlukla mobil oyun olacak fakat bence saçma olan Brawl Stars, PUBG, Clash Royale gibi oyunlar değil. Emülatörler vs. PSP ve PS2 genellikle. Aslında kanalın vardı fakat gereksiz yere kapandı.

Bu kanalın videolarını izliyorum bunun gibi düşünüyorum ama daha uzun olacak videolar ve bu kadar fazla değil.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Çoğunlukla mobil oyun olacak fakat bence saçma olan Brawl Stars, PUBG, Clash Royale gibi oyunlar değil. Emülatörler vs. PSP ve PS2 genellikle. Aslında kanalın vardı fakat gereksiz yere kapandı.

Bu kanalın videolarını izliyorum bunun gibi düşünüyorum ama daha uzun olacak videolar ve bu kadar fazla değil.
bence insanları 10dk sonra video sıkar hocam 10dk ideal.

KS

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
bence insanları 10dk sonra video sıkar hocam 10dk ideal.
Oynamayı düşündüğüm oyunlar öyle değil maalesef
God of War Ghost of Sparta
God of War Chains of Olympus
GTA San Andreas
GTA III
GTA Liberty City Stories
GTA Vice City
GTA Vice City Stories

Özellikle Türkiye'de pek bilinmeyen PSP konsolunun oyunlarını da atacağım. Mesela:
Dead to Rights
Resistance Retribution
Coded Arms

Bilgisayardan da video atmayı düşünüyorum fakat hikayeli olacaksa çizgisel hikayeli olacak.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Şahsi isminizi kullanmadan türkçe ingilizce karışık bir nick bulabilirsiniz veya kendiniz üretin. Nick olarak zaten genelde sıradan bir şey yapıldığında pek ilgisini çekmeyebiliyor insanların.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri