YouTube yorumlarım siliniyor

Mehmet4209

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben PC hocası sistem çekilişine katılmak için yorum yapıyorum ancak bir süre sonra yorumum siliniyor YouTube geçmiş kısmına baktığımda da yorum gözükmüyor biri bana yardım edebilir mi

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
PCH Kanal ayarlarını bilmiyorum ancak genel olarak;

Yorum yaptığınızın kanalın yorum ayarlarına göre, YouTube tarafınızdan yorumlarınız otomatik incelemeye eklenebilir. Yorumunuzda kanal tarafından belirlenen yasaklı kelimeler, link, tekrarlanan içerikler (spam/flood, başkalarının yorumunu kopyalayıp küçük değişiklik yapmakta buna dahil olabilir), video altına aşırı fazla yorum ve son olarak şikâyet edilen yorumlar otomatik olarak YouTube tarafından incelemeye alınırlar ve kanal sahibi ile kanal yetkililerinin incelenmesine sunulur. Ancak bazen o anki yorumuz bu durumları içermese de YouTube kanaldaki veya genel YouTube yorumlarınızdaki davranışınızı tespit edip yorumlarınızı otomatikte incelemeye de alabilir.

Ama çekiliş için incelemeye düşen yorumları Taner hocamın veya ekiptekilerin inceleyip onay verdiklerini umuyorum.

Tüm YouTube yorumlarınızı bu bağlantıdan görebilirsiniz: https://www.youtube.com/feed/history/comment_history

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Hocam benim bitane mail hesabımdada o tür şeyler oluyor ya hesapta sorun var yada tek pc hocası kanalı değil başka bi kanalda bile yazarkene sorun oluyor göndermiyor v.s evet izlediğimiz kişi yorumları ayarlamış olabiliyor ama çekilişe katılma yorumunu atmaması baya saçma youtubenin ve o kullandığınız mailin avelliği olabilir aynı sorunu bende yedek hesabımda yaşadım baya bi süre sonra yorum atmaya başlamıştı sonrasında sorunsuzca atmaya başladı buga filan giriyor arada herhalde olabilir. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri