Yukarı takmış olduğum diskim hangisi?

Shivers

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Format atmam gerekiyor ve sistemde üç tane SSD var. Üstteki 500 GB olana yüklemek istiyorum ama iki tane 500GB’lık disk olduğundan hangisi yıkardaki anlayamadım. Disk 0 dediği yukardaki mi oluyor yoksa buradaki sıralama rastgele mi?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 9
  • FD6BA692-EBCC-4FBA-886E-681C6D7F2DF8.jpeg
    FD6BA692-EBCC-4FBA-886E-681C6D7F2DF8.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 10

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Format atmam gerekiyor ve sistemde üç tane SSD var. Üstteki 500 GB olana yüklemek istiyorum ama iki tane 500GB’lık disk olduğundan hangisi yıkardaki anlayamadım. Disk 0 dediği yukardaki mi oluyor yoksa buradaki sıralama rastgele mi?
Üsttekini seç.
Eğer yanlış çıkarsa, işin bittikten sonra M2'lerin yerini değiştirirsin.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
iki m2 de benzer portlarda ve aynı özelliklerdeyse çok da düşünmene gerek yok bence. Ama dilersen sistmei kurmak istemediğin m2'yi sök ve kuruluma öyle başla. Kurulumdan sonra tekrar sisteme monte edersin. Böylelikle hangisine yüklendiğini garantilemiş olursun.

KS

Shivers

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
iki m2 de benzer portlarda ve aynı özelliklerdeyse çok da düşünmene gerek yok bence. Ama dilersen sistmei kurmak istemediğin m2'yi sök ve kuruluma öyle başla. Kurulumdan sonra tekrar sisteme monte edersin. Böylelikle hangisine yüklendiğini garantilemiş olursun.
Üstteki kısım 4.0 çalışıyor hocam o sebepten bu postu açtım. Neyse olmazsa sökerim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Üstteki kısım 4.0 çalışıyor hocam o sebepten bu postu açtım. Neyse olmazsa sökerim
Biliyorum, üstteki 2 slot 4.0 alttaki 2 slot 3.0
Dediğim gibi;
Doğru SSD'ye yüklersen devam edersin.
Eğer doğru değilse, sistemi kapatıp hızlıca yerlerini değiştirebilirsin.
Yani çok büyük bir sorun değil. Biraz uğraştırır, o kadar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri