Yüksek ve Düşük Ayarlarda Aynı FPS ?

Gonzalez17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Arkadaşlar CS-GO ' da en yüksek ayarlarda 150 fps en düşük ayarlarda yine 150 civarı fps alıyorum. Nedeni nedir?

Sistemim: İntel i5 11300H
RTX 3050
16 GB Ram

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Bunun sebebi CS:GO oyununun işlemci tabanlı bir oyun olmasından kaynaklanıyor. Sisteminiz 150 fps'ten fazla alabileceğiniz bileşenlere sahip, bütün güncel driverleri kurun. Nvidia için özel performans ayarlarını kurun ve güç seçeneklerinden işlemciyi yüksek performans alabileceğiniz ayarlara getirin. Böylelikle alabileceğiniz maksimum FPS'i elde edeceksiniz.

KS

Gonzalez17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bunun sebebi CS:GO oyununun işlemci tabanlı bir oyun olmasından kaynaklanıyor. Sisteminiz 150 fps'ten fazla alabileceğiniz bileşenlere sahip, bütün güncel driverleri kurun. Nvidia için özel performans ayarlarını kurun ve güç seçeneklerinden işlemciyi yüksek performans alabileceğiniz ayarlara getirin. Böylelikle alabileceğiniz maksimum FPS'i elde edeceksiniz.

hepsini denedim ama değişmedi. önceki bilgisayarım daha düşük sisteme ssahipti ama yüksek ayarlarda 60 fps düşükte ise 240 fps görüyordum. işlemcisi i5 7300 dü

KS

Gonzalez17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10

dikey eşitleme yani V-sync açık mı ?
açıkta da kapalıda da aynı durum oluyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri