Yardım Yurtiçi Kargo Hakkında Sorularınız Varsa

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Merhaba,

Arkadaşlar '' Yurtiçi Kargo Hakkında Sorularınız Varsa '' Alabilirim, üzün süredir aklımda vardı. Böyle birşey merek ettiğiniz veya aklınıza takılan sorular varsa sorabilirsin..

AÇIK OLACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Şöyle bir sorunum var hatta çok kez şikayet ettim benim olduğum bölgeye kargo getirmiyorlar

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Mudanya aydınpınar mahallesi
Çağrı merkezini arama veya sana en yakın şubeyi de arama ;

Bu şikayet sayfasına şikayetini yazıp, Yoğunluğa göre gecikme süresi verebilir size ama bu şikayet sitesi size kesin çözüm sunar '' Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğe '' Bağlı bu site

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Çağrı merkezini arama veya sana en yakın şubeyi de arama ;

Bu şikayet sayfasına şikayetini yazıp, Yoğunluğa göre gecikme süresi verebilir size ama bu şikayet sitesi size kesin çözüm sunar '' Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğe '' Bağlı bu site

Yazdım çoğu yere geri dönüşte yapıldı hatta para cezası uygulandığıda söylendi ama hala getirmiyorlar değişik bir durum

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Yazdım çoğu yere geri dönüşte yapıldı hatta para cezası uygulandığıda söylendi ama hala getirmiyorlar değişik bir durum
Dava açma hakkın var kardeşim böyle bir durumda sonuç'da sen bir ürüne para veriyorsun ve onlarda çalışan getirmesi lazım başka bir durum olabilir Oranın müdürün numarasını bulup sana özelden atarım.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Dava açma hakkın var kardeşim böyle bir durumda sonuç'da sen bir ürüne para veriyorsun ve onlarda çalışan getirmesi lazım başka bir durum olabilir Oranın müdürün numarasını bulup sana özelden atarım.
Olur çünkü fazla sipariş veriyorum ve her seferinde aracımla gidip almak zorunda kalıyorum. Hatta bir keresinde bile sipariş attığım şeyi satıcıya geri iade yapıp 2 kat fazla sipariş ettiğim için olay çıkarttım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri