Yardım Zalman N5 Mf Kasasına Uygun Parçalar

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
Demek istediğini tam olarak anlamadım, yeni bir bilgisayar alıcaksın ve bu kasa içerisinde mi olucak ? Parça olarak yardım etmemiz için bütçeni belirtirsen sevinirim.

KS

OyuncuGot

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Demek istediğini tam olarak anlamadım, yeni bir bilgisayar alıcaksın ve bu kasa içerisinde mi olucak ? Parça olarak yardım etmemiz için bütçeni belirtirsen sevinirim.
Bütcem 17 bin tl ve evet yeni bir kasa alacağım ama bilgisayar bilgim çokta olmadığı için içerisine koymalı olduğum parçalarla ilgili çok bilmiyorum yani ne almalıyım markası ve s.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
Pek bilginiz olmadığı için tek tek alıp uğraşmak yerine toplama sistem almak daha mantıklı olabilir. Hem zaten daha kampanyalı oluyorlar
Bu sisteme göz atabilirsin işlemci olarak r5 5600 seçersen güzel olabilir ama 18.2k ya çıkıyor

KS

OyuncuGot

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Pek bilginiz olmadığı için tek tek alıp uğraşmak yerine toplama sistem almak daha mantıklı olabilir. Hem zaten daha kampanyalı oluyorlar
Bu sisteme göz atabilirsin işlemci olarak r5 5600 seçersen güzel olabilir ama 18.2k ya çıkıyor

Kasa olarak Zalman N5 MF seçdim çünkü ses çıkarmayan bir kasaya ihtiyacım var ve bunu tavsiye ettiler

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,178
Kasanın fanlarını düşükte çalıştırırsan bir sıkıntı yaşamazsın. Bu kasadada zaten 4 fan var ve önü mesh sayılır. Tek tek toplarsanız fiyat daha yukarıları görücek ve pek bilginiz yoksa toplarken sıkıntı yaşıyabilirsiniz.

KS

OyuncuGot

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kasanın fanlarını düşükte çalıştırırsan bir sıkıntı yaşamazsın. Bu kasadada zaten 4 fan var ve önü mesh sayılır. Tek tek toplarsanız fiyat daha yukarıları görücek ve pek bilginiz yoksa toplarken sıkıntı yaşıyabilirsiniz.
Tamam ilginiz için teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri