Çözüldü Zowie XL2411K Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Merhabalar,

Kısa bir süre önce Oyuncu Mağazasından 3300₺'ye Zowie XL2411K aldım sizce mantıklı mı olmuş genel olarak FPS oyunları oynamayı düşünüyorum ama bunun yanında da hikayeli oyunlar oynuycam. Bu monitör hakkında yorumlarınızı da bekliyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Aldığınız model tam bir FPS oyun canavarı. Renkler TN panelden dolayı soluk dursa da hem giriş gecikmesinin düşüklüğü hem de ghosting olmaması bu monitörün eksi yanlarını siliyor. Hayırlı olsun.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
yani sakın yanlış anlamayın ürün çok güzel en iyi markadan.Ama ben isterse bu ürün 1000 tl olsun yine almam.1 kere ips kullandım ve o günden sonra tn panel kullanamadım renk anlayışım değişti resmen.Zaten fazla rekabetçide oynamıyorum günde 2 el atarsam atarım anca.Genelde hikayeli oyunlar o yüzden ips için ben çok memnunum.Ama hayırlı olsun DyAc+ olması süper

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Valla ben VA kullaniyorum . İkisinin ortasi gibi :D . Hikayeli oyunlarda ips gerçekten Büyük farkediyor. Tn ne bileyim ya bi ruhu yok gibi ekranın

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Aldığınız model tam bir FPS oyun canavarı. Renkler TN panelden dolayı soluk dursa da hem giriş gecikmesinin düşüklüğü hem de ghosting olmaması bu monitörün eksi yanlarını siliyor. Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
yani sakın yanlış anlamayın ürün çok güzel en iyi markadan.Ama ben isterse bu ürün 1000 tl olsun yine almam.1 kere ips kullandım ve o günden sonra tn panel kullanamadım renk anlayışım değişti resmen.Zaten fazla rekabetçide oynamıyorum günde 2 el atarsam atarım anca.Genelde hikayeli oyunlar o yüzden ips için ben çok memnunum.Ama hayırlı olsun DyAc+ olması süper
Değerli yorumlarınız için teşekkürler. IPS ve TN panel arasında çok mu büyük farklar var pişman olur muyum?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bu fiyata yani 4K fiyata 1080p TN panel alınmaz. Tabi bu şahsi fikrim. Giriş gecikmesi ve ghosting olayına gelirsek o konuda da bu fiyata IPS ve 240/280/360Hz çok daha iyi ürünler var piyasada. Dell Alienware AW2521HFL 240Hz ürünü stoklara tekrar girince tercihiniz bu üründen yana yapın. Fiyatı 4000-5000 TL arasındaydı geçen hafta.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Bu fiyata yani 4K fiyata 1080p TN panel alınmaz. Tabi bu şahsi fikrim. Giriş gecikmesi ve ghosting olayına gelirsek o konuda da bu fiyata IPS ve 240/280/360Hz çok daha iyi ürünler var piyasada. Dell Alienware AW2521HFL 240Hz ürünü stoklara tekrar girince tercihiniz bu üründen yana yapın. Fiyatı 4000-5000 TL arasındaydı geçen hafta.
Aslında 3200₺ ye satın aldım bile sadece yorumları almak istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri