PC Hocası Forum

Çağdaş Işık
Çağdaş Işık
As hocam
ZULTİA
ZULTİA
Ya Bi Kaç Sorum Olucaktı şimdi Sistemi alıcamda Yani Yarın Bu Sistemde 6700xt Var Obur Forumlara Felanda Bakiyorum Kimisi Al diyo Guclu Diyo Kimisi Aradaki Teknoloji Farkindan Bahsedio (nvidia ile) Hata Felan Verir Dio Benimde İlk Bilgisayarim Olucak Yani Bilgisayar
ZULTİA
ZULTİA
Cahili İnsanım Nasil Yaparım Ederim Bilmem ama Bütçem Belli Maks 16.5k ve Bu Sistem nerdeyse Tüm Parçaları İle Benlik Sizdende Bi Fikir Alim Dedim 3060ti Sistem Bu Fiyata Bulunmugo Bulunsa Bile 8gb Vram Artik Yavastan Bazi Oyunlar 12 Gb Bile Ister Oldu Gecen steam De Bi Oyunda Gordum Bide Grafige Cok Onem Veren Biriyim 2 K Oyun Oynamak İstemiyorum Bi Yardimci Ol lütfen
ZULTİA
ZULTİA
sistem Bu Ssd Yi 1 Tb Yapicam Stoga Girince Kac Haftadir Kasanin asus tuf Kasa Olmasini Bekliyodum Cunki Hem Kaliteli Hemde Çok Şık Aşığım Resmen Bu Kasaya
Çağdaş Işık
Çağdaş Işık
Hocam 6700XT güçlüdür bende arkadaşlarımda amd çok kullandık WHQL sürüm kurmanız gerekmekte ve 1 adet ayar yapmanız gerekiyor biz onuları yaptıktan sonra hiç sorun almadık bu aralar düzeldi ama bu kesin sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyor.
Çağdaş Işık
Çağdaş Işık
Alrsan eğer foruma konu aç beni etiketle birlikte hallederiz.
ZULTİA
ZULTİA
Eyw Reis Peki %90 Oyun Oynamak İçin alicam Nasi teknolojilerden Mahrum Kailirim Nvidia Ya Gore Biliyor Musun Bide Hani Bi Yanda dlss rakibi fsr Felan Geldi Bu Yazilim Isinide Ilerde Amd Toplarmi Ve Whql Surum Farki Ne Oluyo Guncel Olmayan Surummu Oluyo Yeni Surume Gore Ne Farkederki Senide Yordum Kusura Bakma
Çağdaş Işık
Çağdaş Işık
WHQL sorun olmayan sürüm hocam diğeri yeni çıkmış sorunlu ham sürüm.
FSR gittikçe iyileşiyor ama daha önünde çok yol var.
Geri