PC Hocası Forum

T
Thingsss
Hocam bende 15 gün sonraya aldım ha özel ha devlet hastanesi bekle bence boşuna masraf etme rahatla biraz rahat ol ucunda ölüm yok yaşıyorsun sen doğduğun da o kiz mi vardı yanında annenle baban vardı şimdi de annenle baban var artık kendine gelmelisin kalk ayağa erkek gibi güçlü olduğunu hem ona hem dünyaya göster .
H
herhAngibiRi1930
Hocam peki sen o zamana kadar kendine gelmen için ne yaptın acaba o süreci de anlatırmısın çünkü gerçekten biraz kötüyüm zaten anlattım durmadan aklıma geliyor aklıma geldikçe düşünüyorum düşündükçe başım ağrıyor ve moralim bozuluyor başka bir erkekle sevgili olması gerçekten beni paramparça ediyor. Sizce şuan bunları yaşamam normal mi?
H
herhAngibiRi1930
Things hocam nasılsınız umarım iyisinizdir. Belki yazdıklarımı okumamışsınızdır psikiyatriye gidip ilaçlarımı alıyorum şuan biraz daha iyiyim umarım her geçen gün daha da iyi olacağım acaba siz ilaçları kullanırken başka neler yaparak daha da hızlı atlattınız deneyimlerinizi anlatırsanız çok sevinirim.
T
Thingsss
Mesajınızı Görmedim kusura bakmayın özür dilerim psikiyatriye gittikten sonra ben ilaçları almaya başladığımda zaten hafif Günden güne iyi hissettiğimi anlıyordum Mental olarak da iyi hissettiğini düşünmelisin ekstra bir şey yapmana gerek yok sporuna odaklanmalısın dediğim gibi aklına o kızı getirebilecek ne varsa onu da unutmalısınız
H
herhAngibiRi1930
Yok hocam mesajımı görmediğinizi anlamıştım vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim peki aklına o kızı getirebilecek ne varsa onu da unutmalısınız demişsiniz ya onu nasıl yaptınız hocam bu durumu ilk kez yaşadığım için biraz acemiyim kusura bakmayın umarım sizi sıkmıyorumdur.
T
Thingsss
Yok Yok estağfurullah sıkmıyorsunuz ya farklı şeylere yönel yani kafanı dağıtacak şeylere genellikle spor ya da arkadaşlarınla oyun oyna arkadaşın Yoksa sanal ortamda oyun oyna böyle Instagram üzüntülü reelslardan üzüntülü tiktok'lardan falan uzaklaşmaya çalış kafanı dağıtacak şeyler bul
H
herhAngibiRi1930
Anladım hocam önerilerinizi dikkate alacağım vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
H
herhAngibiRi1930
Hocam merhabalar yine ben şey sorucaktım siz acaba ilaçları kullanırken biraz huzursuzluk oluyormuydu sizde?
T
Thingsss
Yok hayır Bende olmuyor da herhangi bir yan etkisi yok belki sizde olmuş olabilir doktorunuza görüşseniz İyi olur
H
herhAngibiRi1930
Hocam acaba kullandığınız ilaçların ismini öğrenebilirmiyim eğer aynı ilacı kullanıyorsak doktora ona göre söyleyeyim?
T
Thingsss
Risperdal Selectra kullanıyorum
H
herhAngibiRi1930
Hocam siz tam olarak ne kadar sürede iyileştiniz? Ve bu süreçte şuan yaşadığınız bu konu yine de aklınıza geliyormuydu acaba?
T
Thingsss
Hocam ben bir buçuk iki ayda unutmaya başladım ya kısaca duygularımı kaybettim ama Ara Ara aklıma geliyor yani Gelince de bir şey hissetmiyordum mesela bunu anlatırken bile geldi ama hiçbir şey hissetmiyorum gülüp geçiyorum yani
H
herhAngibiRi1930
Hocam benim tedavi başlayalı daha 3 hafta oldu ama daha tam unutmuş değilim siz bir buçuk iki ayda unutmuşsanız bunu hissetmem normal midir acaba çünkü daha üç hafta oldu?
T
Thingsss
Hocam bir anda Unutmayı beklemeyin zaten kişiden kişiye değişir ilaçlarınızı almaya devam edin
H
herhAngibiRi1930
Anladım hocam evet ilaçlarımı almaya devam edeceğim. Arkadaşım olmadığı için kafamı dağıtacağım pek bir şeyde yok. Yani biraz zor bir zamandan geçiyorum umarım bu günleri en kısa sürede atlatırım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
H
herhAngibiRi1930
Hocam instagram hesabınız var mı acaba?
T
Thingsss
Günaydın hocam geç gördüm mesajınızı kusura bakmayın. Evet var neden hocam :D
Geri