1903bga kullanıcısının son içeriği

1. 1

Oyundayken Bilgisayarım Reset Atıyor

Ek olarak, Bios güncel Windows dahil bütün sürücüler güncel DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum Ram testi yaptım Bilgisayarım 6 aylık, son 1 aya kadar hiç bu sorunu yaşamamıştım
  2. 1

Oyundayken Bilgisayarım Reset Atıyor

Bazen oyunun ilk 10 dakikasında bazen de 1 saat sonra ekranım bir anda donuyor ve bilgisayar yeniden başlıyor. Bazen de yeniden başlamıyor ve benim kapatıp başlatmam gerekiyor. USB'den temiz kurulum yaptım. Sürücüler güncel. Minidump dosyasına baktığımda VIDEO_TDR_FAILURE hatası görüyorum. Detay...
  3. 1

"Nvidia-Nvtopps-Nvlogs" Oturumu Şu Hatayla Sonlandırıldı: 0Xc0000188

Hayır değiştirmedim. Sistemim 4-5 aylık. Son 2 3 haftadır ara ara bu hatayı alıyorum. Her oyunda olmuyor mesela. R6, PUBG, DBD oynarken bir sorun yok. Ama escape from tarkov, Ac Valhalla oynarken bilgisayar kendine reset atıyor. Olay görüntüleyiciye baktığımda bu hatayı görüyorum
  4. 1

Ek olarak bu hatayı da sürekli görüyorum
  5. 1

Sürekli bu hatayı almaya başladım. Ekran kartı sürücüm güncel. Bazen oyuna girdikten 20 dakika sonra ekran kararıyor, bilgisayar kendine reset bile atmıyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bazı günler oyundayken hiç bu hatayı vermiyor. Bazen de 1 2 saat sonra veriyor. Temiz kurulum yaptım ama...
Geri