4runner kullanıcısının son içeriği

1. 4

Siparişi Verdim İyi mi Ettim Kötü mü? :)

Selam mantıklı duruyor teşekkürler.
  2. 4

Bu konudan devam etmek isterim mahsuru yoksa 16-17 bütce ile kendimiz toplasak.
  3. 4

Arkadaşlar selam güncelleme yapayım dedim okuyan arkadaşlara belki yardımcı olur.yukardaki sistemi molekülpc den almıştım 10 gün geçti ve hala hazırlanıyor yazıyordu sitelerinde ,geçen hafta sonu aradım ekran kartı distrübütör firma tedarik sorunu yaşıyor pztesi büyük ihtimalle çözülecek vs...
  4. 4

Teşekkürler ,sizin payınızda büyük yorumlarınızı okudum biraz araştırdım derken tamam oldu. Ram tabi 2x8 Soğutucu ile hemen ilgileneceğim.
  5. 4

Teşekkürler Ne yazıkki sonu yok bu işin şunuda artıralım bunuda ekleyelim derken olduk 20 lik
  6. 4

Selam önerilerinizi dikkate alacağım Uyum konusunda sprun yaşamam sanıyorum bu ürünlerle
  7. 4

Merhaba Arkadaşlar, Yaşım 50 konuları biraz okudum ve bütce dahilinde 14 yaşındaki oğluma bu sistemi aldım. umarım sorun yaşamayız. monitör eksik tavsiyeniz varsa 24 mü 27 mi 2 k yorar mı? bu sisteme sıvı olmayan soğutucu tavsiyeniz olur mu kasada 2 fan var pek yeterli olmayacak gibi...
Geri