___ozzy__ kullanıcısının son içeriği

1. O

Laptop Ram Değişimi

Arkadaşlar merhaba elimde bir laptop var ama ram'i bana yetmiyor yeni ram almam gerekiyor neye dikkat etmem gerekiyor acaba?
  2. O

Öneri Msi Stealth 17 Laptop ?

arkadaşlar merhaba evimde bulunan work station haricinde hem oyun oynamak hem arada dışarıda 3D çalışmalaryapmak için kendime bir laptop almak istiyorum. ama emin olamadım MSI Stealth 17'i önerirmisiniz? şimdiden çok teşekkür ederim eğer önerebileceğiniz bir laptop varsa (kriterlerimden birkaç...
  3. O

T-Create Markası?

arkadaşlar merhaba t- creaate markasına daha yeni rasladım yabancı forumlarda işini görür dediler. daha önce satın alan oldumu acaba?
  4. O

I/O Panel

Arkadaşlar merhaba bilgisayar kasamda bulunan I/O Panelinin yerine aşağıdeki linkte bulununan I/O Paaneli masama monte etmek istiyorum ama büyük ihtimalle kısa gelcek kabloları bunun için ne kullanmam gerekiyor acaba...
  5. O

Soru Monitör Önerisi

çok teşekkür ederim :)
  6. O

Soru Monitör Önerisi

ne yazıkki öyle keşke bir an önce yaygınlaşsa oyüzden not kısmana çift monitör seçeneğide koydum ( satılanlara baktım baya şikayet var bazı markalarda oyüzden emin olamıyorum)
  7. O

Soru Monitör Önerisi

en kötü ihtimalle 20 ye çıkabilirim
  8. O

Soru Monitör Önerisi

Arkadaşlar herkese iyi merhaba iyi bayramlar. ben hem iş hem arada oyun amaçlı idarelik bir monitör arıyorum min 165 hz ve 4k olması gerekiyor 30 inç tercih edeceğim ama farklı bir seçenek olursa redetmem ama 27-28 inç bana kullanışsız geliyor bana yapabileceğiniz bir öneri varmı? (en kötü...
  9. O

Aorus Ram

Şöyle ki aynı özelliklerde ki ramlarden neredeyse %30 daha uygun oyizden garipsedim
  10. O

Aorus Ram

Arkadaşım Amerika'dan alıp getirecek
  11. O

Aorus Ram

https://store.gigabyte.us/aorus-rgb-memory-ddr5-32gb-2x16gb-6000mhz/?fbshop=1&utm_source=IGShopping&utm_medium=Social
  12. O

Aorus Ram

Evet, bu markanın ramleri hakkında bir bilgim yok oyizden sormak istedim
  13. O

Aorus Ram

Arkadaşlar merhaba aorus ddr5 ram almak mantıklı mı sizce ? Kullanan birisi varsa yorum yaparsa sevinirim.
  14. O

Radiator Değişimi

arkadaşlar merhaba elimden önceki bilgisarımdan kalma bir sıvı soğutucu var boşa gitmesini istemiyorum oyüzden kardeşimin bilgisayarında kullanacağım 240 mm radiator'e sahip bu sıvıv soğutmanın 360 mm bir radyatörle değiştirip kullanmam münkünmüdür acaba? biraz garip bir soru oldu...
  15. O

2. Ekran Kartı

render konusunda haklısınız ama real-time renderda da biraz yetersiz kalıyor en azından kulanan arkadaşım öyle belirtiyor ama açıkçası pek aklıma gelmemişti o model. pek bilgisayar parçalarıyla haşirneşir olmadığım için genelde render alan birine danışıyorum.
Geri