Ablak kullanıcısının son içeriği

1. Ablak

PC 10 Gündür Açık Gözüküyor, Neden?

Windows 11 de Görev yöneticisine baktığımda pc 10 gündür açık gözüküyor. Bunun nedenini bilen var mı ve çözümü nedir?
  2. Ablak

Ekran Kartı Alıcam Bütçe 10Bin Ne Önerirsiniz?

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-intel-arc-a750-21p02j00ba-256-bit-gddr6-8-gb-fiyati,250617718.html daha ucuza ARC A750 var, hem de 256 bit daha mantıklı bence bu 1711126854 Ayrıca...
  3. Ablak

Ekran Kartı Alıcam Bütçe 10Bin Ne Önerirsiniz?

Pc özellikleri i3 12. nesil, 16gb ram, 165hz monitör var ama ekran kartı olmadığı için hz yi kullanamıyorum. Şimdi Kafamda İntel ARC A750 var. siz ne önerirsiniz? İyi akşamlar Herkese
  4. Ablak

Gen4 X16 Uygun Ekran Kartı Nelerdir?

Hem fiyat olarak hem de performans olarak bir ekran kartı almak istiyorum. MAtx kasam var ve MSI Pro H610M-B DDR4 bir ana kartım var. Tercihlerinizi bekliyorum.
  5. Ablak

Yardım Islemcime Uygun Ekran Kartı

anakartın modeli nedir?
  6. Ablak

Mekanik Klavyem De "S" Harfi Basmıyor Ne Yapabilirim?

klavyeyi alalı 1 yıl olacak ama daha yeni almadım. O yüzden de tamirciye yaptırmayı düşünüyorum.
  7. Ablak

evet amazon dan aldım peki nasıl değiştirebilirim? yedek switch de yok bende
  8. Ablak

arkada her tuş ayrı ayrı lehimli lehimleri değdirdiğimde çalışıyor hiç sorun yok ama normalde tuş basmıyor.
  9. Ablak

yok pc algılıyor diğer tüm tuşlar çalışıyor. Daha yeni bozuldu "S" tuşu 1687457679 marka yurt dışına ait Zyou Lang markası K2 modeli
  10. Ablak

Mekanik klavyem de "s" harfi basmıyor ama arkadan kontrol ettiğimde tuş çalışıyor. Sizce ne olmuş olabilir?
  11. Ablak

2K Monitör Için Nasıl Bir Ekran Kartı Almam Gerekir?

grafik işlemcilerin grafik işlemcisi olmayanlara göre artısı var ama bu da ekran kartı takıldığında çok fazla performans sağlamasına dayanıyorum. sana göre o şekilde olabilir ama işlemci içerisinde ki grafik işlemcisini kullanmadığında daha performanslı çalışıyorum diğerine göre 1687438687 8gb...
  12. Ablak

1080P için doğru güzel bi kart ama bende 2k monitör var ve işlerimi o şekilde yapıyorum.
  13. Ablak

İşlemcinin faydası olmayacak diyorsun da benim aldığım işlemciler içinde grafik işlemcisi olan işlemciler diğer işlemcileri zaten almıyorum tıpkı şuan da olduğu gibi apu sistem kullanıyorum zaten 1687437913 o zamanda tüketici mahkemesine başvururum yani her türlü o verdiğim parayı alırım.
  14. Ablak

arkadaşlar ben zaten apu bir sistem kullanıyorum apu olmayan sisteme ekran kartı bakmıyorum eğer yazılımsal sorun olursa zaten benim hatam değildir. İntel e kartı gönderirim veya satıcıya iade ederim. 1687437677 a750 ekran kartı 8gb ama performans olarak a770 gibi olmaz diye düşünüyorum yani
  15. Ablak

arc a770 ile rx 6800 arasında 5500 lira fark var çok fazla fark var. o paraya işlemciyi yükseltirim.
Geri