Addoganli kullanıcısının son içeriği

1. A

İtopyadan 25K lık sistem önerisi

Hocam sizce şu an ne yapmalıyım? Beklemeli miyim yoksa almalı mıyım. Beklersen daha çok zam gelir diye korkuyorum.
  2. A

Hocam daha dün 17k idi aynısı. Ve sitede çoğu hazır sistem kaldırılmış.
  3. A

Hocam bu sistemler 16-17 k idi. Hangi ara bu kadar pahalandı ya
  4. A

Merhaba arkadaşlar İtopya'dan sistdm toplamak istiyorum. Bu sistemde dikkat ettiğim bazı konular var: İşlemcinin AMD, ekran kartının Nvidia ve ramlerin 32gb olması benim için çok önemli. Bildiğim kadarıyla itopyada satılan sıvı soğutmalar hakkında iyi şeyler söylenmiyor. Sıvı soğutucu konusunda...
  5. A

Fırsat PCH YENİ GELECEK NVİDİA SİSTEM HK.

Ekran kartı olarak AMD almayın bence hocam.
  6. A

İnventus güvenilir mi?

Güvenilir site hocam.
  7. A

İtopya Zammı.

Merhaba arkadaşlar ben bu sistemi birkaç gündür takip ediyordum. Yaklaşık 26K idi. Şu an 30.5K ya yükselmiş. Sizce bu ürünlerin fiyatlarını Black Friday indirimleri için mi arttırıyorlar? Bu arada diğer sistemlerin fiyatları da artmış bildiğim kadarıyla. Edit: Linki eklemeyi unutmuşum...
  8. A

Bilgisayarcı kazığı

Hangi site o?
  9. A

Yılbaşı indirimleri

Evet hocam 25 Kasım. Ben de PC almayı düşünüyorum en geç Aralık'ın 2. Haftasına kadar.
  10. A

Yılbaşı indirimleri

Hocam yılbaşında asgari ücret artacağı için ürünlerin fiyatı yükselebilir. Bence Kasım ayı bitmeden alın. Belki Black Friday de bi indirim olabilir.
  11. A

Windows 10 demo sürümü kullanıyorum bişi sorucam acil

Hocam ekran kartı kullanımıyla bir alakası yok. O, işlemci ve ekran kartıyla alakalı. Bence gidip orijinal alın. He yok diyorsanız internette satılan keyler var, onlara bakabilirsiniz.
  12. A

Fps düşüklüğü

Hocam keşke 3090 a bütçe ayıracağınıza daha makul bir kart ve güçlü bir işlemci alsaydınız. 3070 ve 10k işlemci gibi.
  13. A

Fps düşüklüğü

Hocam darboğazda öyle bir durum yok. İşlemcinin alt çekirdekleri sıkıntıya girdiğinden oluyor. Darboğaz, CPU kullanım miktarından ziyade GPU kullanım miktarıyla anlaşılır.
  14. A

GTX 1080 veya 1080 Ti Hala alınır mı?

Performans olarak 3060 la aynı galiba. Fark olarak teknoloji farkı var ve Dlss yok diye biliyorum.
Geri