Agnostique kullanıcısının son içeriği

1. A

İşlemcim 100 Derece

o fan 3000 de çalışmaz hocam, fan dönüyor mu baksana bir
  2. A

İşlemcim 100 Derece

Fan çalışmıyor olabilir mi? bir kontrol edebilir misin.
  3. A

İşlemcim 100 Derece

Boşta 98 - 100 derecelere çıkıyorsa normal değil, bir termal macun bu kadar fark etmez. Arkada cpu kullana başka şeyler olabilir kontrol ettin mi?
  4. A

Logitech Serviste Penta Ile Muhattap Olan Var Mı?

Arkadaşlar merhaba, Logitech mx master 3s mause kullanıyorum, son zamanlarda sağ tık bazen algılamaz olmaya başladı, hava tutma vs önerileri denedim çözülmedi. Amazondan servis iletişim bilgilerini aldım, aralıklarla 3 kez aradım 2 saniye sonra daha sonra arayın deyip kapatıldı. Şimdi bir daha...
  5. A

Yardım Rdr 2 Türkçe Yama (I) Harfi̇ Sikintisi

Yama uygulaması içerisinde font fix var, sende yok ise güncel yapayı yükleyip dene.
  6. A

Soru Bu Monitörü Satın Aldığımda Hangi Satıcıyla Muhattab Olacağım?

https://www.amazon.com.tr/s?i=computers&bbn=12601904031&rh=n%3A12601904031%2Cp_98%3A21345978031%2Cp_85%3A21345931031&dc&ds=v1%3Axsb5rDLaXtmDGiCipkkxW%2BgksGxx4ep6r6Sn4nTWivQ&qid=1707641283&rnid=21345902031&ref=sr_nr_p_85_1 Bu linkteki ürünlere bakabilirsin, alırken satıcı ve gönderici amazon...
  7. A

Link iletebilir misin? normal şartlarda 150 EURO üzerinde ürün türkiyeye kargo ile gelmiyor.
  8. A

Amazon dışında her satıcı iade sürecinde uğraştırır, kolay kolay amazon dışında iade alana denk gelmedim.
  9. A

Koltuk Alırken Mağazaya Gidilmeli Mi?

Yakınlarında deneyebileceğin mağaza varsa öncelikle olarak mağaza da denemen daha uygun olur.
  10. A

Öneri Fan Onerisi

Değiştirmeye değecek kadar bir fark yok aralarında.
  11. A

İ7 13700F Soğutmamız Gerekiyor (Tavsi̇ye)

13. nesil biraz fazla ısınan işlemci, geliştirmek yerine tdp arttırıp performansı arttırdılar. Bu da doğal olarak fazla ısınmasına yol açıyor.
  12. A

İ7 13700F Soğutmamız Gerekiyor (Tavsi̇ye)

Gündelik kullanımda 240mm sorun çıkartmaz, ama oyuna vs gireyim derseniz 100 dereceleri görürsünüz. 13. seri çok ısınıyor ve 360mm bile yeterli olmuyor. Bütçeyi biraz daha zorlayıp minimum 360mm alın.
  13. A

Msi Pro 790-P Wi̇fi̇ Ddr4 Si̇stem Başlatma Sorunu

PSU da sorun olabilir, anakarttan vs bütün kabloları sökün, psu tek başına çalıştırmayı deneyin bir, psu da sorun olabilir, çalışıyor ise takılı her hangi bir donanım da sorun olabilir. Bu arada anakartta dram cpu gpu ledleri var bunlardan her hangi biri yanıyor mu?
  14. A

İntel Core I7 13700Kf İşlemci Aşırı Isınma Sorunu

Bende de 13700k var işlemci yük altında 100 derecelere dayanıyor
  15. A

Soru Ankastre Kutusundan Normal Bakır Kablo Çekebilir Miyim?

Kablo kalınlığı - inceliği taşıyacağınız voltaj - akım ile ilgilidir, boşuna masraf etmiş olursunuz.
Geri