Ahmeet_1 kullanıcısının son içeriği

1. Ahmeet_1

Bu Kulaklık Alınırmı

havit kulaklık almayın malzeme kalitesi çok kötü 2 harekette kulaklığı kırabilirsiniz. geçen başka forumda biri aşırı şikayetciydi
  2. Ahmeet_1

Süperli̇gde Ki̇m Şampi̇yon Olur ?

Kepengi vurup kapatirlar kulübü harbiden
  3. Ahmeet_1

Süperli̇gde Ki̇m Şampi̇yon Olur ?

konuyu hortlattım hocam. bu sene sizce kim olur :)
  4. Ahmeet_1

Koltuk Önerisi?

exvega andromeda bakabilirsin hocam
  5. Ahmeet_1

Soru Monster Bakım Süreci

kartal subesine gönder 1 günde bitiriyor bakımı
  6. Ahmeet_1

Soru Gigabyte G24F-2 Monitör Alınır Mı?

ya lenovo ya da gigabyte alın hocam. şuan 8 bit msı g244f var ve gigabyte g24f2 ikisinin arasında renk farkı çok az. kıyaslayınca anlasımıyor diyebilirim. almısken tabi 8 bit olsun daha iyi. başka kararsız kaldığınız özellikler var mı?
  7. Ahmeet_1

Msi G244F Vs G2412

Ghosting yaşatmaz rapid ips panel. İptal edip 244f almam daha mantıklı duruyor renklerden ötürü ve panelden
  8. Ahmeet_1

Msi G244F Vs G2412

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/809638-900159/msi-g2412_msi-g244f/ renk acısından g244f daha iyi. simdi g244f siparisi verdim bende. gaminggenden 4k ya.
  9. Ahmeet_1

Corsair Void Elite Rgb Kablosuz Alınır Mı?

Güzel kulaklık alınır hocam. Bir buçuk sene kadar kullandım yine olsa alırım
  10. Ahmeet_1

Kablosuz Kulaklık Önerisi

corsair virtuoso bakabilirsiniz
  11. Ahmeet_1

Pasta Cilayla Çıkar Mı(Acil)

Çıkar büyük ihtimalle bende böyle olsa pasta cila yaptirirdim. Tamponda daha büyük daha derin çizikler vardı pasta cila ile geçti
  12. Ahmeet_1

Kablosuz Kulaklık Önerisi

bütçeniz nedir
  13. Ahmeet_1

Yardım Monitör Önerisi

250 nit ile 300 nit arasında çok far yok ama 6+2 bit ile 8 bit arasında çok fark oluyor hocam. zaten 2 li monitör standı kullanıyorum o yüzden pivot olması gereksiz benim için
  14. Ahmeet_1

Yardım Monitör Önerisi

6+2 bit hocam diğerleri 8
  15. Ahmeet_1

Yardım Monitör Önerisi

4-4.5k civarı monitör bakıyorum bu ikisi arasında kaldım. Başka oneriniz varsa atarsanız sevinirim https://www.epey.com/monitor/karsilastir/809638-900159/msi-g2412_msi-g244f/
Geri