Ahmet Enes kullanıcısının son içeriği

1. A

Durduk Yere PC Donuyor

evet
  2. A

Durduk Yere PC Donuyor

Herkese merhabalar, ocak ayında aldığım bilgisayarım durduk yere donuyor. Örneğin daha yeni yüklenen asus mouse videosunu izlerken dondu, donduğunda fare kıpırdamıyor ses gelmiyor hiç bir şey yapamıyorum tek yapabildiğim yeniden başlatmak ama onu da kasa üzerindeki tuş ile yapabiliyorum. Sebebi...
  3. A

Öneri 500Tl Civarı Rahat Kulaklık Önerisi

şuan klavye bakmıyorum kulaklıktan sonra masa da almam gerek 1m ye 1m bile olmayan bir masaya sıkışmış durumdayım kasa da masa altında kaldı tüm sıcak hava orada hapsoluyor bu yüzden kulaklıktan önce masa mı alsam diye de düşünüyorum. Deri pad olması önemli değil kulağımda ağrı yapmasın yeterli...
  4. A

güzel bir klavyeye de ihtiyacım var evet ama güzel bir pc ye sahibim çok şükür :) teşekkürler, kulaklığa da bakacağım. 1681458626 bakmıştım daha önce şimdi görünce hatırladım kablosu çok kısa ve mikrafonu pek güzel değildi bu yüzden istemedim
  5. A

bunu gördüm ama pedleri ince gibi gözüküyor şuanki kulaklığımdan pek farkı olacağını sanmıyorum
  6. A

Merhabalar şuan Rampage Ghost kulaklık kullanıyorum ve uzun kullanımda çok ağrı yapıyor kulağımda. Rahat, mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.
  7. A

i5 12400f/12400 mü 5600/5600x mi?

3060 TI ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum. Ben oyun yapıyorum Unity kullanıyorum aynı zamanda oyun da oynuyorum Windows 11 kullanmak istiyorum sıvı soğutma şimdilik bütcemin dışına çıkmama sebep olur bu yüzden stok fan kullanıcam siz olsanız hangisini tercih ederdiniz hangisini almam...
  8. A

GamingGenTR 2 farklı kart kullanarak ödeme yapma

teşekkürler 1670007118 teşekkürler
  9. A

GamingGenTR 2 farklı kart kullanarak ödeme yapma

GaminGenTR den bir sistem almak istiyorum 2 farklı kredi kartı kullanılabiliyor mu böyle bir imkan var mı aradım ama bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  10. A

Taksit İçin Kart limiti

teşekkürler araştırayım biraz
  11. A

Taksit İçin Kart limiti

Merhabalar 3060TI 12400f bir sistem almak istiyorum taksit ile ancak yeterli limite sahip karta sahip değilim nasıl taksitli alabilirim nasıl yapabilirim öneriniz var mıdır?
  12. A

Youtube Yorum Atamıyorum

Gece saat 00.30 gibi yazdım 30 saniye kaldı yine silindi
  13. A

Youtube Yorum Atamıyorum

gece saat 1 de deneyeyim o zaman teşekkürler
  14. A

Youtube Yorum Atamıyorum

Merhabalar ben RTX2060 12GB li sistem toplama rehberi videosundaki çekilişe katılmak istiyorum yorum kısmına sistem hakkındaki düşüncelerimi ve instagram adresimi yazıyorum ve yorumu gönderiyorum, aradan 5 10 saniye sonra yorum geçmişinden kontrol ettiğimde attığım yorum silinmiş oluyor bunu 10...
Geri