ahmet zülfü kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru PC Sokup Tekrar Taktim Acilmiyor Lutfen Yardim

Bilgisayarı açtım ve yeni anakart taktım bütün bağlantıları doğru yapmama rağmen açılmıyor yardım edermisiniz. Bilgisayara güç verince sadece ışıklar yanıyor anakartin fanlar bile donmuyor ?
  2. A

Soru B550 Bios Guncelleme Yapamiyorum.

Teşekkür ederim düşüncen için anakartta rev 1.0 1.1 filan varmış öyle yaparak buldum. Baya bi arastirma yapmam gerekti:d
  3. A

Soru B550 Bios Guncelleme Yapamiyorum.

Yardım edermisiniz update yapamıyorum bios en son 2022de güncellenmiş usp den guncelleyemiyorum...
  4. A

Soru Gigbayte B550M Ana Kart Bios Guncelleyemiyorum

Yardım edermisiniz guncelleyemiyorum sen son 2022 de updste almış 2023 u yukliyemiyorum usp den
  5. A

Sistem Fanlari Nereye Bağlamaliyim Acil Yardim

Çok teşekkür ederim yaptım burdan birisi yardımcı oldu çok teşekkürler düşünceniz için
  6. A

Aga Instagram verirmisin ordan yazayım burdan çok zor mesaj gonderiliyor Tekrar resim atiyim ordan oklarla işaretle lutfen
  7. A

Gigbayt b550m ds3h 1692275563 Aga Instagram verirmisin ordan yazayım burdan çok zor mesaj gonderiliyor
  8. A

Zulfu.i11 insta 1692275324 Benim b550 anakartim var kasa cg560 deepcool
  9. A

Sistemi aldım Windows filan kurdum ama on ve arka egzoz fonlarının calismadigi gördüm arkasını soktum baktım takılı idi hersey bende sokup tekrar takayım dedim soktum ve hangisi nereye takilacagini bilmiyorum 1692275237 Aga insta varmiordan konuşarak yardım edermisin? Senide yordum kusura bakma
  10. A

Hocam yardım edermisiniz lütfen 1692275074 Evet
  11. A

Sistem fanlari calismiyordu soktum şimdi takacağım yerleri bilmiyorum yardım edermisiniz.
  12. A

21.000-25.000 TL PC Alıcam Yardım:=?

alacağım sistem bu daha iyi fiyata sistem varmı varsa önerebilirmisiniz. https://www.tebilon.com/amd-r5-5600-asus-dual-rx-6750xt-oc-prime-anakart-xpg-16gb-512gb/
  13. A

21.000-25.000 TL Haqqus Rx6600Xt Alinirmi

https://www.gencergaming.com/gen-xiv-ddr4 Sistem bu psu değişecek başka ne değiştireyim eklenti için yardım edermisiniz?¿
  14. A

20.000 TL RTX 3060 Bu Sistem Alınır Mı? (Tebilon Vega 34)

Aga 6700xt mi 3060ti mi Aga ne gibi bi sorun çıkabilir ki o zman direk 3060ti aliyim en mantıklısı şans işine bırakmayalım O kdr ter döküp alıyoruz çünkü
Geri