ahmetalikyc kullanıcısının son içeriği

1. A

Brave Vs Edge (Tarayıcı Savaşlarını 2. Başlatışım)

Kullanırken keyif alıyorsan gizlilik olarak da daha iyi olduğundan brave kesinlikle senin için doğru tercih. Ben firefox kullanıyorum alışkanlıktan ama Brave kullandığım dönem de oldu.
  2. A

Brave Vs Edge (Tarayıcı Savaşlarını 2. Başlatışım)

Edge ile yaşadığın sorunu tam anlamadım ama gizlilik nedeniyle Brave tercih edilir optimizasyon nedeniyle edge tercih edilebilir, tamamen senin kullanırken yaşadığın keyifle ilgili.
  3. A

Xpg Summoner Alınır Mı

Aynı klavyeyi (red switch) geçen sene 1000 TL'ye almıştım o zaman piyasada f/p olarak rakibi yoktu şu an bilmiyorum. Ama kaliteli mi dersen sonuna kadar, tasarımı müthiş dizayn etmişler kullanış rahatlığı sunuyor.
  4. A

Ram Öneri̇si̇

İşlemcin 3200 Mhz'e kadar destekliyor gözükse de anakart ile hız aşırılarak 3600mhz'yi görür diye tahmin ediyorum CL16 3200mhz mi CL18 3600mhz mi dersen ben 3600 tercih ederim ama tabii ki marka kalitesine önem vermeyi unutma Corsair ünlü bir markayken Dahua'yı bilmiyorum mesela her neyse iyi...
  5. A

Fiyat/Performans Goat V4 Ddr4 Mü Yoksa Ddr5 Mi Olur

4070ti veya üstü de 2k olmazsa olmaz diye de ekliyim.
  6. A

1 Tb 2000.2500 TL Arası M2

Hız olarak 1000 mb/s üstündeyse sadece marka kalitesine bakmanı tavsiye ederim kullanış olarak inan 5000 ile 1000'in arasındaki farkı hissetmezsin, piyasadaki en iyi marka Samsung, Kingston da Adata'dan daha iyidir, yılların ssd markası sonuçta.
  7. A

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi

Hawk değil ama Zio kumaş koltuğa sahibim ve kumaş aldığıma pişmanım suni deri daha çok serin tutuyor, ama ben şu anki aklımla asla oyuncu koltuğu almazdım daha fazla para verip ergonomik ofis koltuğu alırdım mekanik aksanları kalitesiz oluyor bu oyuncu koltuklarınının. Gıcırdamalar vs...
  8. A

Bellek Şu Olamaz Read.

Programı kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?
  9. A

Wirless Adaptor

Usb adaptörü değil de anakarta bağlanan bir ağ kartı alırsanız sizin için daha iyi bir deneyim sağlar...
  10. A

İ5 12400F İçi̇n Bu Soğutucu Yeterli̇mi̇

ID-COOLING SE-226-XT kullanıcısı olarak işlemci ısınması gibi bir problemi yaşamayı bırak işlemcinin 60 dereceyi geçtiğine şahit olmadım, aşırı memnunum yani bu üründen 224 XT de iyidir diye düşünüyorum fakat arkadaşın önerdiğini bilmiyorum belki onu almak daha mantıklıdır ben geçen sene zaten...
  11. A

Wifi Sinyal Gücterci

Hem bilgisayara hem modeme yakın yani arada(koridor vs.) olsa daha iyi olur.
  12. A

Yardım Lexar Ram Iyi Mi?

O zaman bu marka hakkında şüpheleriniz varsa kötü bir marka olmadığını söyleyebilirim işinizi görüyorsa kalsın.
  13. A

Yardım Lexar Ram Iyi Mi?

Çok daha iyisi var tabii ki, işlemciniz nedir?
  14. A

Soru Windows Yükleme

Sıkıntı olmaz flash diske iso dosyasını bootable olacak bir şekilde entegre ettiğinizde neden sorun olsun? Ben diski başka alanlarda da kullanabilmek için ventoy kullanıyorum ama genelde rufus da kullanılır bu iki programdan biriyle iso dosyasını diskine yazdır.
  15. A

Soru Monitör

Riskten kastınız ölü pixel ghosting gibi şeylerse bu sıfırda da var benim itopyadan sıfır aldığım monitörde bu iki sorun da vardı fakat garanti kapsamında olması için bir ölü pixel yeterli değil denip değişim de kabul etmedi firma İtopya'yı darlayıp belki çözüm bulabilirdim fakat beni rahatsız...
Geri