aidan kullanıcısının son içeriği

1. A

Msi 27" G274F 180Hz Alınır Mı?

Selamlar, ikinci bir monitöre ihtiyacım var. Anlık olarak Gamepower markasının bir monitörünü kullanmaktayım. Ancak 24 inch olduğundan dolayı gözüme epey bir küçük görünmeye başladı. Bende 27 inch bir monitör almak istedim. Bu monitör iyi midir sizce? Unutmadan genellikle bilgisayar başında...
  2. A

Hyperx Cloud 2 Alınır Mı?

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
  3. A

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00SAYCVTQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 Ekstradan da 80 tl indirimim var.
  4. A

Hocam genelde bana önerilen 2 tane kulaklık oldu. Birincisi Corsair HS80, ikincisi de Razer Blackshark V2X yani şuanda alabileceğim, bütçeme uygun 3 tane kulaklık var şuan. Kafam çok karıştı doğrusu, işte hangisi benim için daha iyi olur, hangisi daha rahat gibisinden sorular kafamı çok...
  5. A

Selamlar, bir 3 senedir James Donkey 712 kulaklığını kullanmaktayım. Ancak mikrofonu bozuldu ve epeyce bir eskidi. Bende yeni bir kulaklık arayışına geçtim. Bilgisayarda online oyun oynayan birisi değilim genellikle film, dizi izliyorum veya hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum. Yani 7.1 özelliği...
Geri