akahs kullanıcısının son içeriği

1. A

Bunun Nedeni Ve Çözümü Nedir?

Merhaba bundan önce 2 defa forum açtım sorunum çok garipti sorunum şuydu: Arkadaşlar oyun oynarken oyundan atıyor Windows arkaplanı değişiyor oyundan atarken iki ekranda anlık beyazlasiyor ekran kartını ve işlemciyi aynanda stres testine soktum değerleri gayet normal Windows çubuğuna sağ tık...
  2. A

Yardım Bu Hatanın Nedeni Nedir Lütfen Yardım

Arkadaşlar oyun oynarken oyundan atıyor Windows arkaplanı değişiyor oyundan atarken iki ekranda anlık beyazlasiyor ekran kartını ve işlemciyi aynanda stres testine soktum değerleri gayet normal Windows çubuğuna sağ tık yapınca ise titremeye başlıyor discordda sesliye girerken rtc hatası veriyor...
  3. A

Yardım Bu Sorunun Nedeni Nedir?

öyle yapcam hocam yardımınız için teşekkürler.
  4. A

Laptop Ekranı Donuyor, Kilitleniyor, Kapanıyor

Hocam garantisi varsa yarın gönderin teknik bir sıkıntı olduğu çok açık.
  5. A

Bir çökme durumu yasadinmi
  6. A

Yardım Ram Frekansım Düşük?

Biostan artırabilirsin
  7. A

CPU Z ile 10 dakikalık stres testine sokun bir çökme olmazsa dönüş yapın
  8. A

Her iki kartada aynısınımi yapıyor?
  9. A

Hangi Monitörü Seçmeliyim?

Asustan uzak dur lenova ve MSI alınabilir bana göre lenova al msi sıkıntılı gelirse itopyayla ugrasilmaz lenova iyi bir seçenek olacaktır birçok forumda onerdimiz bir monitör. Ama 180 hz değil 165hz sadece 30 dakikalık için 180hz alinabiliyor Şuan benimde kullandığım MSI g2422 modeli 4.7k...
  10. A

Msi G2412 Çi̇ft Ekranda Sorun

1.4 bir kablo ile denermisin veya başka bir hdmı ile
  11. A

Msi G2412 Çi̇ft Ekranda Sorun

Hangi kablo ile bağladın?
  12. A

2 defa oldu bir stalker Gamma modunda diğeri ise stormwork herzaman yapmıyor gördüm kadarıyla tüm oyunlarda olmadı yani CPU ve gpu 50lik değerlerde çalişiyordu pek sistem yoran oyunlar değil Windows hatası olarak düşünüyorum ama bir hata koduda vermiyor ilk defa yaptığında stormwork oynuyordum...
  13. A

dediklerinin hepsini sırayla denedim hiçbir çökme olmadı. Acaba sorun neyden kaynaklanıyor?
  14. A

Merhaba bu hafta bu sorunu 2 defa yaşadım oyun oynarken birden oyun çöküyor arka plan resmi Windows'un kendi resmine dönüyor Windows çubuğuna sağ tık yapınca ise Windows çubuğu titriyor Discord'a girince sesliye giremiyorum programları açamıyorum 2 ekranda anlık kararıyor vb. sorunlar oluşuyor...
  15. A

Görseldeki Yapılan Testte Ghosting Var Mıdır?

Peki anladım iade ve itopyayla uğraşmak istemiyorum bu şekilde kullancam
Geri