alchemist00 kullanıcısının son içeriği

1. A

Öneri Ekran Kartı Hariç Sistem Önerisi.

Monitör almayacaktım ama onuda alalım PG259QNR düşünüyorum. Genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum varsa çok yüksek Hz ye sahip güzel bir monitör önerir misiniz. Şuan elimde PG27VQ var
  2. A

Linkteki ve bu PSU aynı mı? Öyleyse bunu alalım direk
  3. A

Vatan PC den aldığım ancak iptal etmeye calistigim siparisi onaylamislar mail geldi ancak hesapta siparislerim kisminda gozukmuyor inanılmaz ya.. https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-toughpower-grand-80plus-platinum-1050w-guc-kaynagi-127878.html
  4. A

Sıvı soğutmada bu şart mı? Yani çok bi fark olmaz diye zannediyorum yinede ekleyelim mi?
  5. A

CPU: https://www.teknobiyotik.com/intel-core-i9-13900k-3-0ghz-turbo-5-80ghz-36mb-cache-24-cekirdek-lga1700-13-nesil-islemci-36197.html?ref=akakce&v=1.75.8 RAM: https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-adata-xpg-lancer-rgb-32-gb-2x16-6000-mhz-ddr5-ax5u6000c4016g-dclarbk-fiyati,224775445.html PSU...
  6. A

35k gibi bir şey yapıyor bu nasıl?
  7. A

Yoksa niye bunu alıyoruz hocam anakartta ve psu da alabileceğimiz en son teknolojileri zorlamamız lazım. DDR5 ve PCle 5.0 vesaire olması lazım bende ona göre son nesil SSD ler aldım. Anakartta aynı şekilde bulabileceğimiz son nesil herşeyi doldurmamız lazım fiyatı 30K sığdırabiliyor olmamız lazım :(
  8. A

Bunda da PCle5.0 gibi özellikler bulunuyor mu bu arada? Diğeri ile aynı mı?
  9. A

Şimdi iade gönderdim bakalım 5 gün içinde iade yapacaklarmış ancak o zaman yenileyebiliriz..
  10. A

PSU tamamdır diğer parçalarıda tamamlayalım sırayla.
  11. A

Hocam bazı şeylere açıklık getirelim ben şahsen herkesin alma dediği 650w gold rampage gpu ile 1080ti li makine calistirdim quest 2 taktim hiç bir güç problemi olmadı yani gidipte bir psu ya 6000tl vermem. O yüzden bu kısmı olabildiğince kısalım kasayıda aynı şekilde gösterişten uzak, sadece iş...
  12. A

Sevgili arkadaşlar kasa,psu ve soğutucu ikinci planda kalabilir onların fiyatını min. tutup DDR5 5500+ bir ram bulmamız lazım rica ederim bunlara odaklanalım.
  13. A

Herkese iyi akşamlar kısa kesicem daha öncesinde 2018 de 16.000tl ye burada bir sistem toplamıştık şimdi bir sistem daha topluyorum ekran kartını katardan kaçak getirticem ( 4090 ) diğer parçaları almamız lazım tamamen fiyat performans olacak şekilde gösteriş fazla önemli olmadan yalnızca maks...
  14. A

Çözüldü Yeşil noktalar ve crash

Sevgili arkadaşlar belki merak edenleriniz olur sorunu çözdüm. Ancak yazılımsal bir şey yapmadım sadece artık oyunun en heyacanlı yerlerini oynatmayıp 5 dakikada bir ekran gidip pc kapanmaya başlayınca ve bunu kaç haftadır çekince gidip kartı kırmak yerine söktüm ve bütün kablo ve çip...
  15. A

Çözüldü Yeşil noktalar ve crash

Denizlide yaşıyorum burada bunun tamirini yapan bir yer bildiğim kadarıyla yok :(
Geri