aliixzy kullanıcısının son içeriği

1. aliixzy

BİLGİSAYARIM İYİ AMA GTA 5 RP KASIYOR

hocam gta 5 veya grand rp oynamadığım için net bişey söylemiyeceğim ama directx'i ve ekran kartı driver'ini silip tekrar yüklemeyi deneyin. olmadı temizinden bir windows kurmayı deneyin.
  2. aliixzy

Ram Önerisi

hocam şuanki RAM'den pek hayır görmedim ayrıca ilk paylaştığım linkteki RAM'i sipariş ettim ve son anda iki RAM'inde çip sayısının farklı olduğu aklıma geldi. bu sorun teşkil edermi acaba hocam ?
  3. aliixzy

Ram Önerisi

up
  4. aliixzy

Ram Önerisi

- - Bilgisayarıma ek olarak 4 Gb RAM alacağım. 2 Farklı RAM buldum hangisi uyumludur https://www.trendyol.com/kingston/4-gb-ddr3-1600-mhz-pc3-12800-masaustu-pc-ram-kvr16n11-4-p-39074910...
  5. aliixzy

Çözüldü İntel HD Graphics 4600 paylaşılan GPU Belleği Düşürme

@Bios ile bios güncellemesi yaptım pcnin performansı arttı alt tab hızlarıda arttı doğal olarak fakat hala gpu belleği aynı. Artık tek çözüm ekran kartı ve RAM almak galiba, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim konu kapanabilir
  6. aliixzy

ayarlar zaten o şekilde, ne kadar kurcalasamda hala intel hd graphics 2 gb ramimi kullanıyor
  7. aliixzy

BIOS üzerinden düşürdüğümde paylaşılan bellek düşmüyor, yanlızca kullanılabilir belleği düşürüp yükseltebiliyoruz ve o zaten en düşükte
  8. aliixzy

Merhabalar dostlar, 1 sene önce 1000 TL'ye ikinci el olarak toplamış olduğum İntel HD bilgisayarımda takılı olan 4 gb ramin 2 gbsini İntel HD ekran kartım kullanıyor, büyük donanımlar istemeyen oyunlarda bile alt tab atarken 20 30 sn bekliyorum valorantta droptan oynanılmıyor., Yardımcı...
Geri