aliservan90 kullanıcısının son içeriği

1. A

6.000-7.500 TL Bu Ikinci El Sistem Nasıldır?

Vala yapistiricam hocam en azından güncel sistem olur o paralara ekran kartli sistem bulmak bile mucize nasıl çıkarıyorlar şaşırıyorum
  2. A

Hocam iyi güzel diyorsunuz ancak sıfır pc fiyatları yerinde durmuyor her geçen gün artıyor hele seçimden sonra düşünemiyorum bile sizce yaz aylarına doğru 13 k 14 k sıfır sistem cikarmi en son modart arc750 sistem çıkarmışti fiyatına göre baya iyi onun gibi çıkarmı sizce benim pek bilgim yok...
  3. A

Abartmayın hocam yotube testlerinde god of war bile oynatıyor oynayacağım oyunlar ağır oyunlar değil tabi ets2 valorant falan
  4. A

Arkadaşlar ikinci elde böyle bir sistem buldum satan arkadaş 3 yıl önce pc hocasının sistemi satıyor sistem bu pc-hocasi-gg1-v2 arama kısmına yazdığınızda videosu var sizce nasıl fiyatı 7500 ama pazarlık yapcaz daha param güvende ile alıcam bu arada bu fiyata en iyi bunu buldum
  5. A

2.El Xbox Series S En Güvenilir Şekilde Nasıl Alabilirim?

Merhaba arkadaşlar 7500 tl xbox series s buldum pazarlıkla 7100 yapıyor sorunları gamepade sadede 1 tuşa sorunluymuş kısaca sert basmamız lazım ve 3 ayda 3 4 kez internet bağlantısı kopmuş sonra tekarar bağlanılabiliyor elden alma imkanım yok kargo ile alacağım için nelere dikkat etmem lazım...
  6. A

Futbol Kupon

arkadaşlar şimdi ilk defa futbol iddia oynadım 2 maçı doğru bildim ama kaybeden kısmında hepsi gözüküyor neden kazanılan kısmında gözükmüyor ve herhangi bi para gelmedi
Geri