alondark54 kullanıcısının son içeriği

1. A

Öneri 2K Oyunlar Için Monitör Önerisi (Mart 2023)

Merhaba fps hikaye oyunları oynayacağım bunun için 2k monitör istiyorum 2k 24-27 olabilir maç bütçem 6 bin
  2. A

25-35BİN BÜTÇELİ HAZIR SİSTEM

Ana bilgisayar olacak akınsoft programı çalışacak yedekleme alacak bütün veriler orada olacak
  3. A

25-35BİN BÜTÇELİ HAZIR SİSTEM

Selamlar. ofisim için toplayacağım sistemde yardımcı olmanızı istiyorum. Ekran kartı sadece görüntü almak için yeterli kalan sistem iyi olması gerekiyor uzun vadede kullanacağım 25-40 bin arası hazır bir sistem önerisi bekliyorum.
  4. A

Fiyat/Performans 20 -25 bin arası laptop önerisi

20 -25 bin arası laptop önerisi laptop arıyorum okul için.
  5. A

Fiyat/Performans 15-17 Bin Arası endüstri mühendisliği için laptop Arıyorum

15-17 Bin Arası endüstri mühendisliği için laptop Arıyorum önerileri bekliyorum (BAYAN KULLANICI KULLANACAK)
  6. A

Çözüldü Son Karar

Tamamdır hocam o zaman hiç ugraşmamak adına direk olarak i5 16 ram alıyorum
  7. A

Çözüldü Son Karar

anladım hocam teşekkür ederim huma alayım bakalım ne olacak :)
  8. A

Çözüldü Son Karar

ekranı güzel derken monsterın ekranı daha mı kötü
  9. A

Çözüldü Son Karar

https://www.monsternotebook.com.tr/huma/monster-huma-h5-V3-2-1/ hocam bu rakam çok çekiyor şeyi sorayım size alaacağım artık :D i5 ile i7 arasında ornegin %20 30 fark olur mu
  10. A

Çözüldü Son Karar

ram takacam hocam + olarak
  11. A

Çözüldü Son Karar

hocam i7 olanı mı alalım i5 olanı mı i7'ye ram alabilirim ama i5'de m2 ssd var ve 16 i7'ye m2 takılıyor mu acaba bir de sonradan ona göre i7 alayım
  12. A

Çözüldü Son Karar

hocam ikincinin işlemcisi iyi rami kötü birincinin işlemcisi bir tık eski huwaide numaramatik yok ondan garipsedim
  13. A

Çözüldü Son Karar

iki marka arasında hangisini alayım hocam
  14. A

Çözüldü Son Karar

hocam web misal wordprees siteler google kazanclarım takip işte ofis programları gibi gibi + olarakda ram takacağım ama
  15. A

Çözüldü Son Karar

hocam zaten ram alırım win10 key her türlü çözerim hiç bir problem yok ondan yana açıkacası
Geri