Alperen URUŞ kullanıcısının son içeriği

1. A

25 Metrelik Ethernet Kablosu

Kaliteli pahalı olmayan işimi görecek bir ethernet kablosu arıyorum. 25 metre herhangi bir kablo alsam yeterli olurmu yoksa öneriniz varmı . teşekkür ederim.
  2. A

Vdsl Modem Öneri̇si̇

5 ghz olan varmıdır yada başka alternatif
  3. A

Vdsl Modem Öneri̇si̇

Hocam modem alt katta ben üst kattayım sıkıntı yaratır mı
  4. A

Vdsl Modem Öneri̇si̇

50 mbit alıyorum VDSL modem kullanıyorum . Modemim çok eski ve çok pingim oluyor 400 500 600 civarı artık gına geldi. 1500 TL ye kadar çıkabilirim fiyat performans olursa güzel olur . Önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler .
  5. A

1000 TL Lik Klavye Önerisi.

Bu nasıl hocam https://www.gaming.gen.tr/urun/188200/xpg-summoner-cherry-mx-red-switch-turkce-q-usb-mekanik-kablolu-gaming-klavye-summoner5a-bkctr/
  6. A

Dk 61 sipariş ettim ama içime sinmedi dediğim sartalara uygun tam boyut klavye varmıdır bulutceyi 2 k ya çıkarttım
  7. A

%60 olmayan bir klavye varmı
  8. A

Onerebileceginiz başka klavye varmı FPS oyunu için kırmızı veya siyah swich istiyorum ses çıkarmayan ve yumuşak bu uygunmu yoksa başka tercihlerde varmı
  9. A

Selamlar, Minimum ses çıkaran, RGB si ayarlanabilen ve kapatılabilen , bide switchi ne sert ne de yumuşak ortası olursa güzel olur böyle bir klavye arıyorum önerilerinizi bekliyorum ben pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim 😁
  10. A

Hangi Monitör Daha Iyi?

Çok yazan oldu ama pek içime sinmedi bende bunu aldım Dell G2422HS pişman edermi
  11. A

Hangi Monitör Daha Iyi?

Dell G2422HS ben bunu almayı düşünüyorum
  12. A

Kararsız Kaldım Yardım Edin Lütfen.

6k bütçem var ips panel 24 inch istiyorum FPS oyunları oynuyorum bir türlü karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.
  13. A

Hangi Monitör Daha Iyi?

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-dell-g2422hs-23-8-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,2025431024.html Bu nasıl peki
  14. A

Hangi Monitör Daha Iyi?

Varmı onerebileceginiz model
Geri