AlperenOlgun kullanıcısının son içeriği

1. AlperenOlgun

Ryzen 5 5600G Oyun da DROP Problemi

Yeterli diske sahip olsam warzone, siege ve benzeri oyunlarla performans testi yapacağım ancak yeterli disk kapasitesine sahip değilim...
  2. AlperenOlgun

Oyun manuel ram kaynağı verebildiğimiz bir sisteme sahip değil, görev yöneticisinden öncelik ayarlayamıyoruz ragemp easy anti cheat kullandığı için easy anti cheat öncelik vermeyi engelliyor onun dışında farklı bir oyunda 7 GB RAM ile çalıştırdım yüksek ayarlarda 1000- 1500 fps alıyorum ragemp...
  3. AlperenOlgun

Disk S.M.A.R.T verilerinde bir problem göremedim dediğiniz direcxt sürücüsünü henüz güncelleyemedim internetten araştırdım lakin belirtilen hiçbiryöntem ben de yok yardımcı olabilir misiniz?
  4. AlperenOlgun

tunçmatiğin aşağıda bırakacağım akım korumalı prizi kalitelimidir

Uzatmalı prizin akım koruması ne kadar etik bilemiyorum mümkünse akım koruması olan psu kullanın ve psu direkt olarak prize bağlamanızı tavsiye ederim bu saye de sıkıntı yaşamayacağınıza inanıyorum
  5. AlperenOlgun

Merhabalar, 16 GB DDR4 3200 MHZ RAM teslim aldım ve bilgisayarıma hemen montajımı yaptım 2 gün süren test boyunca genel olarak drop sorunum çözülmüştü artık saniye başı drop yemiyorum lakin yine gta 5 roleplay (RAGEMP) sunucusu içerisinde ymapli olan yerler, özel araçlar görünce drop yiyorum...
  6. AlperenOlgun

Destansı Sinerji Anı

Çok pahalı Ryzen 5 5600G, 16 GB RAM, B450M-K II anakart+psu+kasaya ben total 7k ödedim hazır sistem toplamak pişmanlıktır.
  7. AlperenOlgun

Harici Ekran Kartım Aktif Olmuyor (AMD Radeon HD 8730M)

Driver Booster kullanarak bilgisayar da aktif olarak kullandığınız tüm donanımların driverlerini güncelleyin
  8. AlperenOlgun

Laptop İçin SSD ve Ram Yükseltmesi (Legion Y530)

Kingston A400 veya Sandisk SSD Plus önerebilirim disk modelleri SATA SSD SanDisk Plus Kingston A400
  9. AlperenOlgun

AMD Ryzen 3200U ile Zula Oynayabilir miyim?

Zula oyunu düşük ayarlarda akıcı oynatır lakin yüksek ayarlar da yüksek fps beklemeyin....
  10. AlperenOlgun

Laptop İçin SSD ve Ram Yükseltmesi (Legion Y530)

Kasma / Donma probleminizin tamamen HDD disk kullanmanızdan kaynaklı, yeni bir disk almanız gerekli ve yeni aldığınız disk mutlaka SSD disk olmalı. Disk yenilemeniz donma sorununuzu çözecektir.
  11. AlperenOlgun

Eski Laptopum İçin SU650 240GB SSD İyi midir?

Merhabalar, ADATA yerine Sandisk almanızı önerebilirim okuma değerlerinde 10MB fark mevcut, yaklaşık 50 ₺ fiyat farkı var lakin hepsiburada hemen al sonra öde kampanyasından yararlanarak satın alım gerçekleştirebilirsiniz. SANDİSK 240 GB SSD
  12. AlperenOlgun

Hocam açıkcası SSD Diskim de sorun olduğunu düşünmüyorum, Kingston A400 240 GB SATA SSD Disk kullanıcısıyım şuanlık problemim yok. RAM siparişi verildi, dün aldım bugün teslim edilecek şuanda dağıtımda. Test videosunu bugün çekip yükleyeceğim...
  13. AlperenOlgun

Rehber NVIDIA En Iyi Fps Ve Performans Ayarları [2022]

Yararlı paylaşım, ellerinize sağlık :)
  14. AlperenOlgun

Ryzen 7 3700X için ekran kartı önerisi!

Fiyat/Performans ürünü usta adamın bütçesi yetiyorsa tabii ki RTX3060-3070 alması daha iyi
Geri