AlsivaX kullanıcısının son içeriği

1. AlsivaX

Aniden Fps Düşüşü

ısınma ile ilgili hiçbir problem yok 600fps den bir anda 3fps e düşüyor sonra hemen tekrar eski haline dönüyor :/
  2. AlsivaX

Aniden Fps Düşüşü

Dostlar merhabalar bilgisayarımda iki haftadır olan bir sorun bu durduk yere örneğin googleye girerken, video izlerken, oyun oynarken vs aniden fps'im 3 e sabitleniyor ve bütün ekranlarda fps 3'e düşüyor ancak mouse normaldeki gibi hareket ediyor bu fps düşüşü 15-20sn düzeliyor normalde...
  3. AlsivaX

Bilgisayar İçin Gamepad Önerisi

görünüşü hiç güzel değil ya :) napsam bilemedim
  4. AlsivaX

Bilgisayar İçin Gamepad Önerisi

Merhaba dostlar klavye ve mouseden sıkıldım ve bir gamepad almaya karar verdim ama hangisini alsam hiçbir fikrim yok bütçem 1000tl gibi bazı inceleme videoları izledim forumda dolaştım ve en iyi gamepadin F710 olduğuna karar verdim ama görünüşü ve ele oturması çok da içime sinmedi acaba 1000tl...
  5. AlsivaX

GameBooster 902 Strike klavyede bağlantı kopma sorunu!

dostlar benimde klavyem g902b bende de sürekli kopma oluyor garantisi de yok napicagim :/
  6. AlsivaX

Soru 400-500Tl Bandında Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Merhaba 400-500TL bandında güzel kulak dışı kulaklık önerisi olan var mı acaba ?
  7. AlsivaX

Öneri 500 TL Kulaklık Önerisi

fiyatı 1600tl olmuş sanırım :D
  8. AlsivaX

Yardım Psu Dan Tıkır Tıkır Ses Geliyor Yardım !

Hdmi kablosunu yanlış yere takmışım abim açıldı şimdi mönitör tekrar teşekkür ederim
  9. AlsivaX

Yardım Asus Monitör Hdmi No Signal

Teşekkür ediyorum sğolun yanlış yere takmışım hdmi`ı :)
  10. AlsivaX

Ekran kartına hic dokunmadım abi source kaynak nasıl değiştiriliyor acaba
  11. AlsivaX

Yardım Asus Monitör Hdmi No Signal

Merhaba hocalarım ben psu dan ses çıkıyor diye psu yu söktüm taktım tüm kabloları da söktüm şimdi herşeyi çözdüm bilgisayarı açıyorum herşey çalışıyor ama monitörde mavi ekran üzerinde hdmi no signal yazıyor ve sonrasında kapanıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor çözümü nedir bilen var mı acaba
  12. AlsivaX

Nasıl çözebilirim peki ?
  13. AlsivaX

Abi kusura bakma cok yordum ama monitörde hdmi no signal uyarısı veriyor simdi neden oldugunu biliyor musun ? Çalıştırıyorum kasa çalışıyor mouse calisiyor monitöre mavi ekranda HDMI no signal yazıyor ve monitör açılmıyor
  14. AlsivaX

Abicim teşekkür ederim artık ses gelmiyor çok sağol yardım ettigin icin :)
  15. AlsivaX

Abi ses kesilmemis ben tekrar psu yu söktüm şu anda ne yapıcagımı soeuyorum yoksa pc çalışıyordu sadece görüntü yoktu ama su anda hala ses geliyor diye gene cikarttim vidalari ama neyi nereden cekicem anlamis degilim 1685905648 Abi bakabilir misin ya
Geri