Androturk36 kullanıcısının son içeriği

1. Androturk36

5MS televizyon hk

Fps 30 dan veya 60 dan yukarı çıkmaz en fazla
  2. Androturk36

Ölü piksel konusu

Ben VA panel aldım kullanıyorum. Kesinlikle kimseye de önermem
  3. Androturk36

Ölü piksel konusu

Nerden alabiliriz
  4. Androturk36

6 adet ölü piksel

Hocam ben yarın arayıp konuşayım bakalım ne diyorlar. Ona göre alıp servise göndereceğim. Ama daha net birsey yok. Monitör alınır mı ondan şüpheliyim
  5. Androturk36

Ölü piksel konusu

Mesela?
  6. Androturk36

6 adet ölü piksel

Hocam samsung değil gigabyte. Resmi örnek amaçlı attım yerlerini görmeniz için
  7. Androturk36

6 adet ölü piksel

Neyse alabilirim belkide. Şimdi garantiye belki gönderirim. Kaç tane ile sınırlı acaba
  8. Androturk36

Ölü piksel konusu

Rez bırakayım buraya
  9. Androturk36

6 adet ölü piksel

Bu bir örnek resimdir.. Piksellerin konumlarını işaretledim 1669651691 Mesela garantiye göndersek nasıl olur. Paneli değiştiriyorlar mi
  10. Androturk36

6 adet ölü piksel

Baya inceledim. Toz gibi görünüyor. Göze batmıyor 2k olduğu için pikseller baya küçük. Yardımcı olursanız sevinirim
  11. Androturk36

6 adet ölü piksel

Merhaba 6 adet ölü pikselli monitör alınır mı? Monitör 2k ips panel 170hz 1ms Garantisi de var. Fiyatı 3900 TL. Halen alınır mı? Yardımcı olabilir misiniz
  12. Androturk36

Windows 11 pro etkinleştirme

@Çağdaş Işık hocam siz nerden alıyordunuz?
  13. Androturk36

Tamam hocam sağol. Başka forumlara baktım baya alan varmış. Sorun olmamış
  14. Androturk36

Hocam aldığım key komik bir fiyat. 7 TL gibi. Patlasa da sorun olmaz ama dediğim yöntem ne kadar sağlıklı onu merak ediyorum
  15. Androturk36

Selamünaleyküm. Şimdi windows 11 pro key satın aldım. Adam bir kaç tane kod verdi çalışmadı. En son bir kod daha attı o da başka cihazda kullanılıyor yazıyordu. Sonra telefon ile etkinleştir seçeneğine tıkla dedi. Yaptım bütün kodların resmini çek gönder dedi. Dediklerini yaptım ve etkinleşti...
Geri