APRİLİKUKA kullanıcısının son içeriği

1. APRİLİKUKA

Öneri 1000-1200 Kablosuz Kulaklık Önerisi

Max 1000-1200 TL'ye kablosuz kulak üstü kulaklık alıyorum normal günlük kullanım için "gaming olmayacak" ben biraz baktım anker soundcore q10i var uygun olarak 2. el de alabilrim 1800 tllik 2. eli 1000 TL olan bir kulaklığı da alabilirim aktif gürüldü engellemesi olsun istiyorum mümkünse ne...
  2. APRİLİKUKA

Samsun 55 Inch 55Q70B Alınır Mı ?

https://www.samsung.com/tr/tvs/qled-tv/q70b-55-inch-qled-4k-smart-tv-qe55q70batxtk/
  3. APRİLİKUKA

Samsun 55 Inch 55Q70B Alınır Mı ?

Gerek Qled olması gerek yüksek yenileme hızına sahip olması gibi özelliklerinden dolayı mantıklı ve almaya karar verdik sizce alınır mı ?
  4. APRİLİKUKA

Yardım Oyun Oynarken PC Driveri Silinip Siyah Ekran Veriyor

İlk başta cs-go oynarken aniden ekran kapandı fakat arkada arkadaşımın sesini duymaya devam ettim sonra pc tamamen kapandı. Pcyi tekrar açtığımda amd softwarenin olmadığını farkettim driver silinmişti sonra bu başka oyunlarda da olmaya başladı ne yapmalıyım ? Basta bunu farketmediğim için...
  5. APRİLİKUKA

İşlemci Ayarı Sonrası PC Açılmıyor

Bende benzer birşey olmuştu işlemciyi sök-tak yapmıştım sorun düzelmişti sizde işe yarar mı bilmem emin olmadan denemeyin
  6. APRİLİKUKA

10000₺ Bütçe Ile Telefon Önerisi

Hocam kötü demiyorum özelliklerini ben de beğendim fakat yazdığım gibi 1682088754 11 pro mantıksız 10 pro almak daha mantıklı diyorlar kamera ve işlemci bakımından hangisi daha iyi ? 1682088853 Ayrıca 12pro da 10 ve 11in makyajlı hali diyorlar 1682089260 Ayrıca neden poco x3 pro ya da s20 fe...
  7. APRİLİKUKA

Vivo ve benzeri Samsung'a ve Xiaomi kadar tanınmayan markalardan çekiniyorum vivo biraz daha bilinir ama işte.
  8. APRİLİKUKA

10000 ₺ bütçe ile en f/p telefon önerisi yapabilir misiniz ? Bu fiyata gelmez ama İOS kullanmak istemiyorum. 10000tl altında olması benim için her türlü daha iyi olur Ayrıca eğer değecekse bütçemi çok zorlayarak 1000-15000₺ daha ekleyebilirim. Fiyat karşılaştırması yapmadan gözüme çarpan...
  9. APRİLİKUKA

Soru Mentalim Çok Kötü Ne Yapabilirim ?

Dün bir arkadaşımla biraz dışarıda dolaştım ve baya işe yaradı çok teşekkürler
  10. APRİLİKUKA

Çok güzel cevap vermişiniz hocam ellerinize sağlık.
  11. APRİLİKUKA

hocam dediklerinizi dikkate alacağım umarım işe yarar.
  12. APRİLİKUKA

hmm güzel soru var ama yok gibi düşünebilrisiniz 1680359427 ayrıca moderatör olmuşsunuz h.o
  13. APRİLİKUKA

Son 2 haftadır mentalim aşırı derecede kötü örnek verek olursam: Kafamda sürekli düşünceler dolaşıyor düşünmekten artık başım ağrıyor ve bu istemsizce oluyor. Bipolar gibiyim aniden gülüp aniden için içim kararıyor. Hayatta npc gibi olmaya başladım gittikçe robotlaşıyorum Böyle ne bilim bunu...
  14. APRİLİKUKA

Soru Gta V Online Açılıyor Mu ?

Ben Epic üzerinden GTA V online oynadım ve hiç bir sorun çıkmadı 1676540832 tam bitirmeye gerek yok ilk çıkan soygundan ve cenaze sahnesini de bitirince onlineye giriş yapabiliyoruz diye biliyorum ben öyle yaptım
  15. APRİLİKUKA

Yardım Mavi Ekran Irql_Not_Less_Or_Equal Hatası

şu an windows açıldı hatta bu mesajı pc üzerinden yazıyorum bir virüs taraması da yaptım bir sorun çıkmadı bu hata neden oldu anlamış değilim ama sonuç olarak çözüldü
Geri