Aquaman kullanıcısının son içeriği

1. Aquaman

Yardım Win 11 Pro Key Nerden Alınır

En uygun fiyat jetlisans diye bir sitede daha bugün satın aldık arkadaşıma. 129,90 fiyatı. Satın aldıktan sonra hemen siparişlerim kısmına düşüyor.
  2. Aquaman

PC Için Walpaper Sitesi Önerisi

WALLHAVEN https://wallhaven.cc/
  3. Aquaman

Bu Monitörde Ölü Piksel Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Hayırlı olsun dostum güle güle kullan. Umarım benimki de temiz çıkar artık bir rahat etmek istiyorum.
  4. Aquaman

Bu Monitörde Ölü Piksel Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Amazon kadar güzel bir marka yok. İşin kötü yanı almak istediğimiz her monitör veya ürün amazonda yok keşke olsa donumu bile amazondan alırım. Ölü Pixeli görmezden gelen garantiye almayan firmaları dolandırıcı olarak görüyorum sonuç olarak bu bir ARIZA-HATA-KUSUR artık ne derseniz.
  5. Aquaman

Türksit Çağrı Oyuncu Koltuğu Alınır Mı?

Rica ederim, iyi günler dilerim.
  6. Aquaman

Estağfurullah dostum elimden geldiğince müsait oldukça cevap verebilirim. Fab serisi 120 kg kapasiteye sahipm Ben çökme yaşamadım. 85 kiloydum 1 sene öyle kullandım çökme gibi problemler yaşamadım. Şu an 65 kiloyum koltuk yatak gibi geliyor bana :)
  7. Aquaman

Evet fab serisi kumaş. Ben Mersin'de yaşıyorum yazın 40 45 dereceleri görüyoruz ve burada nem oranı çok çok yüksek. Bu oranlara rağmen terletme kabul edilebilir seviyede. Fakat bahar ve kış aylarında asla terletme yapmadı bende.
  8. Aquaman

Fab model ismidir. V4-V6 ise renk farklarıdır.
  9. Aquaman

En mantıklısı olur. Fab V4 kullanıyorum 1.5 sene oldu alalı. Sormak istediğin şeyleri sorabilirsin.
  10. Aquaman

Bu tür oyuncu koltuklarına para verilmez. https://www.hepsiburada.com/arji-ev-ve-ofis-calisma-sandalyesi-bilgisayar-koltugu-siyah-p-HBCV00001275B9 bu tarz ürünler çok daha kaliteli ve rahatlık sağlar.
  11. Aquaman

Sinerji.gen.tr Güvenilir Mi

Sinerji ile 22 Şubat 2026 tarihi itibari ile başlayan maceram, 22 şubat tarihinde Samsung 25" Odyssey G4 Model monitörü satın aldım 26 şubat pazartesi elime ulaştı. 28 şubat çarşamba günü 1 adet ''ÖLÜ PİXEL'' nedeniyle geri gönderip değişim istedim. 4 Mart pazartesi gününe kadar haber...
  12. Aquaman

Soru İ5 Işlemcilerin Ne Kadar Ömrü Kaldı?

50 bin tl bütçe ile güzel bir amd sistem toplanabilir ama illa intel istiyorum diyorsan yine İ7 bir sistem toplanabilir diğer parçaları çok uçmayacak isen.
  13. Aquaman

Soru İ5 Işlemcilerin Ne Kadar Ömrü Kaldı?

Önemli olan şu 2 konuya cevap vermen, 1. Sistemin odağı ne olacak ? (OYUN-RENDER-GÜNDELİK-OFİS) 2. Sistem toplarken ayırabileceğin bütçe ne kadar?
  14. Aquaman

Mouse İçin Kol Bişeyi

Belki saçma gelecektir ama https://www.trendyol.com/tedz-collection/mask-giyilebilir-dovme-p-75536041 bundan deneyebilirsin kumaştan sonuçta iş görebilir.
  15. Aquaman

Mouse İçin Kol Bişeyi

Performans kol desteği diye geçiyor ama bunlar biraz farklı geldi bana.
Geri