Ar*eS kullanıcısının son içeriği

1. Ar*eS

Pci-E Kablolarında Sorun Var

Merhaba, ekran kartımın pci-e girişlerinin sol girişine kabloyu taktığımda oynama oluyor. Onun için yedek kabloları taktım ama hala oynamaya devam ediyor. Ekran kartını garantiye mi göndermeliyim yoksa başka bir kablo alıp tekrar denemelimiyim? Bir de girişlerin male veya female olduğunu nasıl...
  2. Ar*eS

Kasam Çalışıyor Fakat Monitörüm Açılmıyor!

Tam olarak bilmiyorum ama ekran kartının iki kablo girişindeki kabloların diğerlerini taktım,düzelir diye belki. Başka bir monitörde deneme şansım evet , var.
  3. Ar*eS

Yukarıda yazıyor, Asus geForce rtx 3060tituf gaming 8gb oc
  4. Ar*eS

Eklemeyi unutmuşum ekran kartımın bacplate i de hızlı ısınıyor bu normal mi ve orta grafik oyunlarda kasa fanları 5-10 dakikada bir hızını fulleyip düşürüyor, ne yapmam gerek
  5. Ar*eS

Merhaba arkadaşlar. Kasamın güç tuşuna basıyorum, kasam çalışöaya başlıyor fakat anakartta beyaz bir ışık -ekran kartında sorun olduğuna dair bir ışık- yanıyor. Ondan sonra da monitörümde "no HDMI1 signal from your device" yazıyor. Tüm bunlar olurken herşeye güç gidiyor klavye vs. Fakat dediğim...
  6. Ar*eS

Monitörüm Açılıyor 1-2 Saat Oyun Oynuyorum Fakat Daha Sonra No Signal Diyor!!!

Monitörüm açılıyor 1-2 saat oyun oynadıktan sonra ekranımda no signal yazısı beliriyor, sorun sadece monitörde mi yoksa kasanın bileşenlerimde veya kablolamada mı , anlayamadım. En kısa sürede eğer bilginiz varsa geri dönüş yapabilirseniz sevinirim
  7. Ar*eS

Monitorum Kapanıyor!

İşlemci: Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB Önbellek 12 Çekirdek 1700 10nm İşlemci Anakart: ASUS PRIME B660-PLUS D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5066MHz (OC) M.2 Anakart Ekran Kartı: ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF GAMING OC 8GB GDDR6X 256 Bit Ekran Kartı Ram: ADATA XPG Spectrix D41 TUF RGB 8GB (2x8GB)...
  8. Ar*eS

Ram Hızını Arttırmak Için Biosta Xmp Yi Profile 1 Seçemiyorum

Ram hızını arttırmak için biosa giriyorum ve xmp yi seçiyorum profile 1 yapmak için fakat bende sadece enabled ve advenced var , ne yapabilirim
  9. Ar*eS

Bilgisayarım Durup Dururken Kapanıyor.

Evet gaminggenden aldım ama fazla bir bilgim yok onun için nadıl deniyeceğimi bilmiyorum. 1675084671 Bir ay oldu. 1675085109 Bios u 2 gün önce güncelledim ama armoury crate te güncelli gözükmüyor. xmpyi de kapatıcam
  10. Ar*eS

Ramim çift kanallı bende kablolamada bir sorun olduğunu düşünüyorum.
  11. Ar*eS

İşlemci: Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB Önbellek 12 Çekirdek 1700 10nm İşlemci Anakart: ASUS PRIME B660-PLUS D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5066MHz (OC) M.2 Anakart Ekran Kartı: ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF GAMING OC 8GB GDDR6X 256 Bit Ekran Kartı Ram: ADATA XPG Spectrix D41 TUF RGB 8GB (1x8GB)...
  12. Ar*eS

Ekran kartım çok ısınıyor ve monitorüm kapanıyor, ne yapmalıyım

Oyle yapicam artik, cunku yapabildigim herseyi yaptim
  13. Ar*eS

Ekran kartım çok ısınıyor ve monitorüm kapanıyor, ne yapmalıyım

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh ARGB MWE 650W 80+ Bronze Beyaz Mid Tower Gaming Kasa (MCB-D500D-WGNB65-S01) Hicbirsey ikinci el degil
Geri