Arda 76 kullanıcısının son içeriği

1. A

Excali̇bur G870 Oyun Oynarken Kapandi Açilmiyor

Arkadaşlar bundan 1 ay önce excalibur g870 aldım.Biraz ısınıyor diye laptop soğutucusu aldık 2 gün önce.Sabahı oyun oynarken bi anda bilgisayar kapandı açılmıyor nedenini bilen var mı acaba
  2. A

Excali̇bur G870 Modeli̇ni̇ Kullaniyorum Soğutucu Öneri̇si̇

Arakadaşlar excaliburun g870 modelini kullanıyorum ve laptop soğutucusu almak istiyorum bi öneriniz var mı?
  3. A

1400Tl Ye Oyuncu Kulakliği Öneri̇si̇

Selam Arkadaşlar, 1400TL civarlarında güzel bi kulaklık önerisi olan var mı
  4. A

JBL TUNE T225 TWS ALINIR MI

Hocam aralarında çok fark var mı? Bi de jbl tune t225 e 1000 tl vermeye değer mi
  5. A

JBL TUNE T225 TWS ALINIR MI

Jbl tune t225 tws kulaklık almayı düşünüyorum ama sizce nasıl
  6. A

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Hocam 10 gün içinde çıoar mı acaba bizde dört gözle bekliyoruz fiyatt uygun olursa ilk bilgisayarımız olucak yaz tatilinin bitmesine de az kaldı oyun flan oynayabilmek istiyoruz da
  7. A

Ucuzgames güvenilir midir

Hocam steam hesabi olaral veriliyor deniliyor ama
  8. A

Peki ucuza oyun alabileceğim bir yer biliyor musnuz
  9. A

Arkadaşlar instagramda ucuzgames diye bir oyun satıcısı var ordan oyjn olmayı düşünüyorum ama sizce bi sıkıntı yaşar mıyım yada önerebileceğiniz bir yer var mı
  10. A

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Hocam rx6500xt ile bir sistem gelir ise çok mutlu oluruz 7000,7500 tl bandında
  11. A

Superonline İçin Duvar Deldirme

Valla sorduk öyle yapmamız gerekiyor dediler
  12. A

Superonline İçin Duvar Deldirme

Arkadaşlar merhaba, Bizim evin internet süresi doldu bizde superonline altyapımız olduğu için ordan almak istedik fakat arkadaşlar interneti kurmak için geldiklerinde duvarı delmeleri gerektiklerini söylediler bizde kötü gütünür diye vazgeçtik neden duvarı deliyorlar bilgisi olan var mı ben...
  13. A

260 TL God Of War Alınır Mı?

Güvenilir bi site mi
  14. A

260 TL God Of War Alınır Mı?

Arkadaşlar Merhaba, God Of War almak istiyorum steamde şuan 260 TL önceden fiyatının ne olduğunu bilmediğim için pahalı mı ucuz mu bilmiyorum sizce nasıl fiyatı?
  15. A

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Hocam giriş segment tahmini ne zman gelir
Geri