Arda- kullanıcısının son içeriği

1. A

Masaüstünde Kasmalar Ve Benzeri Durumlar

Deneyeceğim ekran kartı da güncel şuan Yardımlarınız için sağ olun
  2. A

Deneyeceğim. Teşekkürler
  3. A

Anakartım b450m a pro max bios da en son güncel sürümde. Şuan bile aşırı takılmalar var.
  4. A

Bundan bir yada iki hafta önce ramle sorun yaşamıştım ama sorunu çözdüm benim hata yapmam üzereymiş neyse ben o dönem ramlere 1.40 voltage vermiştim ondan sonra pc kilit ekranında donmuştu falan pc kendini bir sorunla karşılaştık dedi ve 2 kere reset atmıştı ondan sonra en son bios sürümünü...
  5. A

Görev yöneticisi hakkında sorum

Eyvallah 1669663197 Eyvallah
  6. A

Görev yöneticisi hakkında sorum

Görev yöneticisi açınca bir anda her şeyin gücü yüksek gösterip bazıları düşüyor bazıları duruyor bu benim başıma sorun açar mı ?
  7. A

Ram İle Yaşadığım Sorun

Konu kapanmıştır sorunun ne yüzünden kaynaklandığı anlaşılmıştır. https://www.technopat.net/sosyal/konu/msi-b450m-a-pro-max-uyumlu-ram.861718/
  8. A

Ram İle Yaşadığım Sorun

@BilgisayarcıGenç Sizi de sıktım biraz ama bir şey soracağım bu ddr voltage hangi bölümden 1.35 e çekebilirim 1.200 de autoda kalmış EDİT-Xmp kapalı manuel olarak 3200 e çektim ve araştırmalarım sonucunda aradığım bilgiyi buldum voltage 1.350 yaptım deneyeceğim sorunum çözülürse dipnot...
  9. A

Ram İle Yaşadığım Sorun

Benim yine donuyor yapacağım bir şey kalamadı galiba :( çok saçma profile 1 de sıfır sorun profile 2 de ne oluyorsa oluyor. O gpu eror penceresi bi tek riotun oyunlarına özgün mesela Batman Arkham City de sizin ki gibi masaüstüne atıyor.
  10. A

Ram İle Yaşadığım Sorun

Yeni sistemin hayırlı olsun Usta ilk olarak cevap verdiğin için teşekkür ederim. Attığım fotoya bir bakabilir misin auotuda gözükmüyor mu benimkiler yoksa ben mi yanlış yere bakıyorum. Alttaki fotoda olan haldeyken hala kasıyor oyunlarda senin ki gibi usta
  11. A

Ram İle Yaşadığım Sorun

Profile 1 2933deyken hiç bir sorun yok profile 2 3200 e alınca oluyor ne oluyorsa driverler güncel 1669503499 Bekleyeceğim.
  12. A

Ram İle Yaşadığım Sorun

Ram Bios Hatası diye konu başlığı açmıştım orada yaşamış olduğum durum biosun ramleri 3200mhz çekince oyunlarda donma ve çökmeler olmasıydı. Biosu güncelledim xmp profile 2 diyip kaydet çık dedim 3200mhz e kendisi çekti ama yine hangi oyunu girersem gireyim donma ve çökmeler oluyor lolde ve...
  13. A

Ram Bios Hatası

Eyvallah
  14. A

Ram Bios Hatası

Bir sorun olmaz demi xmp açıkken takılsam pc de korkuyorum da
  15. A

Ram Bios Hatası

Bios güncelledim xmp profie 2 diyip kaydet çık dedim 3200 e çekti kendisi xmp kapattım bir daha kaydet çık dedim 2133 e döndü manuel olarak çekeyim mi ? yoksa xmp açık mı kalsın bu şeyleri yeni yeni öğreniyorum.
Geri