Arda_ozd kullanıcısının son içeriği

1. Arda_ozd

Öneri Monitör Değerlendirmesi

Anladım Teşekkür ederim cevabınız için.
  2. Arda_ozd

Öneri Monitör Değerlendirmesi

https://www.trendyol.com/aoc/24-5-25g3zm-bk-240hz-0-5ms-hdmi-dp-adaptivesync-fhd-va-gaming-monitor-p-379905753 Herkese merhaba bu monitörün bana ne eksileri veya artıları olup olmadığını söylebilir misiniz ? va panel olması bir şey kaybettirir mi? yoksa 165 hz ıps panel 27 inç monitör mü...
  3. Arda_ozd

Fiyat/Performans Monitör Önerisi

Hocam attığınız monitörü yazdım bi kenara teşekkürler.https://www.trendyol.com/aoc/27-27g2spu-bk-165hz-1ms-hdmi-dp-d-sub-adaptivesync-usb-3-2-pivot-fhd-ips-gaming-monitor-p-691056473 Peki bu nasıl?
  4. Arda_ozd

Fırsat Toplama Sistem Yardıma Ihtiyacım Var.

Hocam çok özür dilerim dün aktif olamadım. Maksimum bütçem:65000 tl
  5. Arda_ozd

Fiyat/Performans Monitör Önerisi

Herkese merhaba.Kendime bir monitör bakacağım fakat önerilme konusunda ve güzel bir monitör almak istiyorum.Monitöre uzak bakacağım için 27 inç istiyorum.Oyun oynayacağım her türden oyunlar oynarım.Video izlerim.Güzel önerilen monitör var ise cevaplarınızı bekliyorum. Bütçe:Maximum 6500 tl.
  6. Arda_ozd

Teşekkürler hocam.İyi günler dilerim.
  7. Arda_ozd

Anladım hocam dediğimi anlamışsınız bu arada.Teşekkür ederim. 1713803205 Gamegaraj konusunda güvenlik sorunu yaşamam değil mi?En korktuğum şey o
  8. Arda_ozd

Gamegarajdan hazır sistem üzerinden gittiğimiz zaman daha karlı oluyor.Doğru söylüyorsunuz.Şöyle bir şey yapsak sorun olur mu ?Mesela ssd konusunda memnun olmadım.Gamegarajdan parçaları alıp montajlatmadan,başka bir yere götürüp ssd yide başka bir yerden alıp montajlatabilir miyim? 1713803029...
  9. Arda_ozd

ihtiyaçlarımı karşılasaydı inan satın alırdım. 1713802913 Hocam siz bana daha önce birden çok öneri yaptınız :D.Gamegarajdan yaparsak daha mantıklı sanırım.
  10. Arda_ozd

İncehesap üzerinden kendime rtx 4070 ti super ryzen 7 7800x3d,32 gb ramli,2 tb ssdli,yeterli olacak bir kasa ve güç kaynaklı bir kasa topladım.Anakart konusunda ikilem arasında kaldım sistemi atıyorum.Sadece sepette 2 tane anakart var fiyat açısından değerlendirelim aynı zamanda performans...
  11. Arda_ozd

Soru Gainward Ekran Kartı Alınır Mı ?

Herkese merhaba pc toplayacağım fakat ekran kartı konusunda hem bütçe hemde performans açısından Gainward rtx 4070 phoenix (3 fanlı) bir ekran kartı ekledim sepete.Alınır mı sizce?
  12. Arda_ozd

Yardım Windows Kurulumu

Bilgisayarınız şu an freedos mu ? 1713099122 https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 Windows 10 yüklemek istiyosanız bir USB aracılığyla linkte verdiğim sürücüyü indirin ve sürücünün içinden iso dosyasını indirin.
  13. Arda_ozd

15.000-17.000 TL Ekran Kartına CPU Önerisi

Hocam Ryzen tarafında R7 7800x3d işlemci öneririm.Bana da önerildi :D.
  14. Arda_ozd

Makismum 17000Tl Telefon Önerisi

Telefonla vakit geçirmediğinizi söylemişsiniz.Ben Redmi Note 12 kullanıyorum.Gayet yeterli olacaktır.Samsung tarafında da Samsung Galaxy A25 öneririm.Şimdiden hayırlı olsun dilerim.Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. 1713098729 Telefonda özellikle şu özelliği arıyorum dediğiniz bir...
  15. Arda_ozd

45.000-60.000 TL Sistem Parçaları Düzenleme Önerileri

Teşekkür ederim fikirleriniz için.
Geri