ardas kullanıcısının son içeriği

1. A

İphone 12 Instagram Amblemi Beyaza Dönmesi.

komple duzeltmek için bir şey yok mu bende o da olmadı
  2. A

İphone 12 Instagram Amblemi Beyaza Dönmesi.

Merhaba iphone 12 aldım bugun instagramda video izlerken bi 5-10 dakika sonra amblem sağ üstteki gibi beyazlaşıyor ve nokta oluyor bu sadece koyu modda oluyor açık modda böyle bir şey olmuyor ne yapacağım? 1705520332 ek not, bu ekran beyazlaması sadece instada oluyır
  3. A

Vozol 10K Aroma Seçimi.

passion fruit raspberry tangerine, tangerine mango guava, kiwi passion fruit, watermelon ice bunlardan hangisini almalıyIm? kararsız kaldım
  4. A

Mouse Pad Önerisi Istiyorum.

teşekkür ederim ilgi ve alakan için, sipariş ettim
  5. A

300tl banında kaliteli, düzgün okumanı tavsiye ederim 1695139791 arkadaşım porge kullanıyor, o nasıldır? @Greewe_Greew
  6. A

cevaps
  7. A

kaliteli xxl bir mousepad arıyorum, 300tl civarında olsa iyi olur bu fiyata alabileceğim en iyi mouse pad hangisidir? teşekkürler. rgbli olabilir de olmayabilir de fark etmiyor önemli etken mouse pad kalitesi
  8. A

Kiza Yaklaşma Hk.

aynı sınıftayız
  9. A

Kiza Yaklaşma Hk.

Selam dostlar, dershanede gözüme bir kız kestirdim ve güzel bir kız konuşmak sonra da işi ilerletmek istiyorum, eve giderken aynı duraktan biniyoruz fakat aynı otobüslere değil. Tavsiyeleriniz nedir? hiç geçmişi yok kızla, takipleşmiyoruz bile
  10. A

Sevdiğim Kıza Nasıl Yaklaşmalıyım ? 4 Yıldir Görüşmedik

SöN DURUM NEDİR BEN PEK AÇIK GöREMEDİM @ @rowsoffy
  11. A

Sevdiğim Kıza Nasıl Yaklaşmalıyım ? 4 Yıldir Görüşmedik

ilk defa bu kadar heyecanlı birini gördüm, bu kadar heyecan damperli kamyonun freni patlamıs yokus asagı gibi sabret degerini düsürme brom
  12. A

1K - 1.2K Klavye Önerisi

mekanik veya membran fark etmez, prof. oyun oynamıyorum. Tam boy ve mekanik istiyorum
  13. A

Bu Klavye Alınır Mı? Veya Bu Fiyata Öneri

bu arada greeweye katılıyorum, 1k bütçeyle bir öneri isterken akıl karıştırıp başkalarına da saçma sapan bir ürün aldıracaksın. 1 tlsine değmez o ürünün logitech ofis klavyesi alırım onu almam
  14. A

mekanik çok da şart değil sonuç olARAK E SPOR arenalarında değiliz
  15. A

omenin bir klavyesi vardı onu da öneriyorlardı o mu asus mu sizce
Geri