ardateo kullanıcısının son içeriği

1. ardateo

Ne Kadara Satmalıyım

Biraz daha düşürürüm ozaman teşekkürler hocam
  2. ardateo

Ne Kadara Satmalıyım

Anladım hocam 1714324519 8 9 ay daha var garantisi
  3. ardateo

Ne Kadara Satmalıyım

@Greewe_Greew
  4. ardateo

Ne Kadara Satmalıyım

Merhaba arkadaşlar ilanım bu https://shbd.io/s/MYnEwo6V sorum ise bu bilgisayarı kaç liraya ilana koyarsam daha iyi olur satma konusunda acelem yok 4 5 ay bekleyebilirim sizce şuan istediğim fiyat normal mi veya ne kadar yazmaliyim @egecabbar @Kürşat Kütükçü
  5. ardateo

Soru Mantıklı Mı

Merhaba arkadaşlar araç değiştirmeyi düşünüyoruz fakat bana bi yönden mantıksız gibi geldi şuanki aracımız 2019 1.6 eco elegance civic almayı düşündüğümüz araç c4x 1.2 shine bold c4x evet daha yeni daha donanımlı konforlu vs fakat civic daha havalı bi araç gibi geliyor yani bu konuda sizin...
  6. ardateo

İşte Fon Güvenilir Mi

Bi bilgisi olan yok mu
  7. ardateo

İşte Fon Güvenilir Mi

.
  8. ardateo

İşte Fon Güvenilir Mi

Merhaba bu işlerde yeniyim küçükte olsa bi miktar para yatırmak istiyorum karşıma bu uygulama çıktı lart bilgileri çalınması gibi olaylar olur mu güvenilir bi uygulama mı yani
  9. ardateo

Koltuk Önerisi

an anladım hocam şuan 3 seçenek var ozaman 1...
  10. ardateo

Koltuk Önerisi

Hocam pek kaliteli bişey değil anladığım kadarıyla ondan dolayı ofis koltuğu tarzı bişeyler önerirseniz daha iyi olur
  11. ardateo

Koltuk Önerisi

Merhaba arkadaşlar bütçem 3k bu bütçede en iyi koltuk hangisidir
  12. ardateo

Samsung Telefon Şifresini Unuttum

başka bilgisi olan yok mu
  13. ardateo

Bi ara bi video görmüştüm samsungun kendi sitesinden kaldırılıyordu müşteri hizmetleri gibi bi numaralari varsa onlarl la iletişime geçmeye çalışcam
  14. ardateo

Merhaba arkadaşlar cihaz samsung a32 bi arkadaşım akşam bi sebebpten dolayi şifreyi degistiriyo sabah ise hatirlayamiyor ama parmak izi ve yüz tanıma var Allah'tan sorum şu cihazı sıfırlamadan nasıl bu şifreyi kaldirabiliriz
  15. ardateo

Kargo Ücreti Ne Kadar Tutar

Merhaba arkadaşlar zonguldaktan kayseriye bi kargo yollayacağım ama baya küçük ve hafif yani 100gr var yok avuç kadar boyutuda sizce ne kadar tutar PTT ya da yurt içi ile göndericem
Geri