asd3411 kullanıcısının son içeriği

1. A

Kablosuz ağ adaptörü önerisi Max bütçe:150tl

T2U nanoyu ilk başlarda önerdiler, bende almak istiyorum fakat bütçemi aşıyor. Kasam duvar dibinde yerde o duvarın arka tarafından modem var yakın birbirine. 725n Win 10 destekliyor mu? ayriyetten 727n neden daha ucuz 725nden
  2. A

Kablosuz ağ adaptörü önerisi Max bütçe:150tl

Windows 10 destekli Wi-Fi kablosuz ağ adaptörü önerisi istiyorum. Bütçe: Max: 150 internetim: 50 MB download 7-9 arası upload. Alma amacım hem masaüstü bilgisayarımı Wi-Fi ile bağlamak hem de BİM'de aldığım PS3 kolunu kablosuz şekilde bağlamak. Baktığım adaptörler: Windows 10 destekliyor mu...
  3. A

Wifi & Bluetooth Adaptör Önerisi

modemin arkasında duvarda. annemle kardeşimle konuşunca fazla diyorlar.
  4. A

https://www.amazon.com.tr/dp/B07CSQC2GH/ref=asc_df_B07CSQC2GH1646793000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07CSQC2GH&linkCode=asn Bu olur mu hocam?
  5. A

Teşekkür ederim <3. 600 mps çok değil mi ya, benim zaten 50mb downloadım var. 230tl vermek bana biraz saçma geldi elimde olmayan bir şey için o kadar parayı vermek daha ucuza bulamaz mıyım?
  6. A

Amacım almışken hem bluetooth hemde Wirelessım olsun diye yoksa niye istiyeyim. Teşekkür ederim tekrardan.
  7. A

Hocam öncelikle teşekkür ederim önerilerin için 1.seçenek güzel gözüküyor. 2.seçenek için pcmde öyle bir port yok 3.seçenek de olabilir. 1.seçenekte bluetooth özelliğide mevcut mudur? ben 2 özelliğide olan bir adaptör istiyorum :) internetim 50mb download 7-9 arası upload,
  8. A

Max 200tl
  9. A

Bluetooth mevcut mudur?
  10. A

Bimde Satılan ps3 için olan gamepadi aldım. Bilgisayarımda wifi ve bluetooth özelliği yok. Dongle deniyor galiba"wifi & bluetooth Adaptör" almak istiyorum. zaten almam gereken bir şeydi almamak benim hatam Kaliteli ve Uzun ömürlü olursa çok güzel olur.
  11. A

1.200TL 7.1 Kulaklık Tavsiyesi (Haziran 2022)

Void'De dip ses sorunu var diye biliyorum. almasanız daha iyi.
  12. A

HP Pavilion dizüstü bilgisayarım için uyumlu ram hangisidir?

Cl 16 olan daha hızlı ben olsam cl16 değerinde olanı alırdım
  13. A

.assets Dosyası Nasıl açılır?

Selamlar Amacım Kendi Türkçe yamamı yapmak. Başlangıç olarak "Insurmountable" oyununu seçtim. ".PAK" Dosyalarını açıp türkçeleştirebiliyorum(Şuan sadece "Urban Trial Playground"oyununda denedim ve türkçeleştirdim). "Insurmountable" oyunu .assets dosyalarını açıp Türkçeleştirmek. Bilgisi olan...
  14. A

Kablosuz Kulaklık Konusunda Fikirlerinize İhtiyacım Var

kendi şahsi görüşüm ss der geçerim. corsair void konusunda bildiğim kadarıyla dip ses varmış. bununda bilgisini geçeyim hs80 hakkında bilgim yok
  15. A

400TL Bütçeli Kablosuz PC için Gamepad Önerisi (23 Mayıs 2022)

teşekkür ederim <3 Kupon arıyorum
Geri