Asreal kullanıcısının son içeriği

1. Asreal

Öneri İşlemcimi Yükseltmek Istiyorum Bütce 10K

Çözüme ulaştın mı?
  2. Asreal

Test et bakalım birde iyi bak ayarlara.
  3. Asreal

Amd Kullanıyorum Kısa Bir Video Atayım Çözülünce Haber Verin. 1.video https://www.youtube.com/live/snISV9KHDRc?si=4lHwVBuIlWbVlkGi 2. Video
  4. Asreal

Kuş oldum uçtum.

Kuş oldum uçtum.
  5. Asreal

FPS sınırlıyor anladığım kadarıyla ekran kartı driverindan fps kısıtlamayı kapat sorun ortadan kalkacak. 1711369631 Net Sorun Dediğim Gibi.
  6. Asreal

Isı değerlerini kontrol edelim oyundayken.
  7. Asreal

%8 lik fark için 5800X3D almazdım şahsen. 1711367904 Paraya yazık olurdu hem.
  8. Asreal

Sadece performansın iyi olur ddr4 e göre ddr5 daha yeni teknoloji hazır sistemlere göz atabilirsin çünkü ryzen 5 5600x am4 serisi sonlarında bir işlemci üstüne çıkmak için am5 işlemci yani ddr5 bir sistem daha mantıklı o kadar bütçe var ise elinizdeki kasayı satıp.
  9. Asreal

Yüksetlmeye deymez ddr4 sistem için onun yerine ddr5 e geçilebilir. Not; İşlemcin güçlü 10k veripte %7 farkla paranı çöpe atmaya deymez gidipte elindeki kasanı satıp am5 serisine geçebilirsiniz ddr4 serisinde 10k bütçeye pek birşey yok.
  10. Asreal

Soru Hyperx Mikrofon

Quadcast S'in RGB olması dışında Quadcast'ten hiç bir farkı yok.
  11. Asreal

Soru Msi 27" G274Qpf E2 Alınır Mı?

Bu monitörü alacağım sizce alınır mı? Kötü yanı var mı? Başka öneriniz var mı? https://www.itopya.com/msi-27-g274qpf-e2-180hz-1msgtg-hdmi-dp-adaptive-sync-hdr-400-qhd-rapid-ips-gaming-monitor_u25476 Stok tükenmiş dediğine bakmayın. 2k 180hz 1ms 27 İnç
Geri