Astron kullanıcısının son içeriği

1. Astron

Laptopun Altındaki Işıklar Neyi İfade Ediyor?

Laptopun Altındaki Bu Işıklar Ne Anlama Geliyor? Laptopum Toshiba Marka Model Sorana Söylerim.
  2. Astron

Poco X3 Nfc Driverleri Algılamıyor?

Merhabalar, Poco X3 Telefonuma TWRP Üzerinden Evolution X 8.3 Rom'u İndirdim. Fakat bu romu indirince twrpde depolama 0 mb gözüküyor ve romu değiştiremiyorum. bu klasördeki .bat dosyasından fastboota alarak bunu bat'ı çalıştırınca miui rom iniyor ve sıfırlıyordu fakat bunun driverlerini ne...
  3. Astron

Uyap Sms Gerçek Mi?

sağolun hocam babam duysa beni infaz ederdi☠️ 1714299811 eyvallah
  4. Astron

Uyap Sms Gerçek Mi?

Ney🤔
  5. Astron

Uyap Sms Gerçek Mi?

TC kimliği derken😀 adımı soyadını ve şehrimdeki 5. Adliye mahkemesi bişey yaziyodu
  6. Astron

Uyap Sms Gerçek Mi?

Dün saat öğlen 2 civarlarında uyap sms diye bir yerden mesaj aldım. ne yaptığımı bilmiyorum..? bir telegram grubunda ekranımı paylaşırken yanlışıkla numaramı gösterdiğim olmuştu. 18 yaş altındayım / numaram babamın üstüne sizce bu gerçek mi? veya küçük veletler beni egm ye mi şikayet etti?
  7. Astron

Poco X3 Nfc Cihazım Magisk Yüzünden Çöktü.

Merhabalar, Bugün Poco X3 NFC cihazıma root atmayı planlıyordum magisk üzerinden güncelleme ve kurulum istedi kur'a bastım (dil ingilizce idi) ve telefonu yeniden başlatmamı istedi telefon yeniden başlarken poco yazısı açılıp 5 ila 8 saniye arasında kapanıyor ve yeniden açılıyordu bu durumda...
  8. Astron

Please Select Boot Device Diyor PC Açılmıyor Ne Yaptıysam Açamadım

Size dediği şey "Lütfen Boot edilecek diski seçiniz" sizin diskinizi malesef bilgisayarınız görmediği için pc açılmıyor veya boot edilecek diski alta aldıysanız da açılmayabilir. bios ayarlarınıza göz atın anlamıyorsanız bilgisayarcıya götürün bilgisayar boot edilecek diski görmüyor deyin...
  9. Astron

Hata 0X8000Ffff: Çok Zararlı Hata (Lütfen Yardım)

Arkadaşın HDD sinden bahsediyoruz yalnız microsoft store ile bir problem yok. Saati ileri alınca HDD düzelmeyecek ya.
  10. Astron

Hagisini Alayım

Red Dead Redemption 2 Hikayesi ve grafikleri aşırı derecede iyidir. Ama yok ben uçucam, kaçıcam binalara ağ atacam diyosan MSR Daha iyi olacaktır.
  11. Astron

Sadece çözümü vardır diye kendinizi yiyip bitireceksiniz. Çözümü olmayacağı için daha benlik birşey yok :)
  12. Astron

dosyalarınıza elveda etmemeniz için bir sebep kalmadı
  13. Astron

Hocam HDD yi biçimlendirmeden hiçbir halt yapamayacaksınız. Şimdiden dosyalarınızı kopyalamaya başlayın :D
  14. Astron

Donanim Sorunu Yasiyorum Dusuk Fps Sorunu

Hocam sorun bileşenlerinizde değil. CS2 de optimizasyon sorunları...
  15. Astron

Asus Dual 3060Ti Isınıyor

Fazlası ile etki eder. Oyun oynuyorsan stok fandan vazgeçeceksin.
Geri