Atakan35 kullanıcısının son içeriği

1. A

Ekran kartı üreticisinin min. verdiği watt değerinin altında psu kullanmak ?

anakart ve işlemciyi değiştireceğiz o belli oldu da monitörü yeni aldım hatta 1 gün kullandım arızadan dolayı servise gitti raporu geldi o gitti daha yenisi gelmedi :D monitörü de değiştirmek beni ciddi yorar bu sıralar.
  2. A

Monitör 1080p max açacağım da 1080p olacak onu da yeni aldım uzun süre değiştireceğimi sanmıyorum. cevap için teşekkür ederim değerlendireceğim.
  3. A

Cevap için teşekkürler hocam. ilk baktığım kart 6700XT idi aslında bir e ticaret sitesinde belirli bir indirimim var ve özellikle sapphire nitro serisi baktığımdan bu ürünü bulamadım bu nedenle 6900xt ye yöneldim aslında.
  4. A

Cevap için çok teşekkür ederim hocam. Ek olarak 1200 sokette 6900XT için tavsiye ettiğiniz işlemci var mıdır yoksa sistemi komple satıp yeni toplamak daha mı mantıklı gelir ?
  5. A

cevap için çok teşekkür ederim hocam.
  6. A

165 hz 27 inç monitör önerisi

Bu aralar ben de çok fazla monitör araştırdım 1 haftadır sürekli incelemeleri izliyorum yazılanları okuyorum özellikleri kıyaslıyorum eğer 27" zorunlu değilse ve fps oyunları ağırlıklı ise tn panel bir monitör var radarımda "BenQ Zowie XL2411K 24" 144Hz 1ms" kesinlikle bakılması gerektiğini...
  7. A

Herkese merhaba. Olayı ve sorumu izah etmeye çalışacağım ama öncelikle ; Bilgisayarım : Msi b460 Tomahawk (https://www.hepsiburada.com/msi-mag-b460-tomahawk-soket-1200-ddr4-2933-hdmi-dp-m-2-usb-3-2-rgb-atx-anakart-pm-HB00000VSDV8) İntel İ5 10400F...
Geri