aurexfps kullanıcısının son içeriği

1. A

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi

Hocam sıfır olarak ne önerirsiniz o zaman
  2. A

Hocam bu çok basit değil mi durusu felan
  3. A

garantisi yok ama 3000 tl fiyat verdi fab 5 koltuğa
  4. A

Hawk fab 5 veya xdrive fırtına arasında kaldım bütçem 4000 tl maks ikinci el bakıyorum
  5. A

Yardım Monitörde Yırtılma Titreme Sorunu

hocam öncelikle çok teşekkür ediyorum beni bu dertten kurtardığınız için oyun içinde gysnc açınca oyun akıyor ama kapatınca çok kötü oluyor dp kablosu aldıktan sonra menüden fressync özelliğini mi açıcam yoksa internetten MONİTÖRDE G-SYNC NASIL AKTİF EDİLİR? videolarını izlicem hocam bide dp...
  6. A

hocam ben tam anlamadım benim şimdi dp kablosu almam mı lazım overdrive felan ne oluyor bana ne önerirsin internet kafedeki monitörler daha akıcı gözüküyor bana markası rampage kırmızı felan altı 165 hz baya akıcı gözüküyor benimki niye böyle yapıyor anlamadım 1707755492 bu ara ekran kartım...
  7. A

ama bende ndvidia ekran kartı var
  8. A

freesync açmak için dp kablosu lazım dimi dp kablosu olarak ne önerirsiniz işimi görücek ucuz yollu bi kaç tane buldum uygun fiyatli https://www.akakce.com/displayport-kablo/en-ucuz-dark-dk-cb-dpl150-1-5-mt-1080p-altin-uclu-fiyati,1416011140.html
  9. A

displayport kabloya geçip freesync özelliğini açsam veya ondan önce ne denesem
  10. A

hocam açtığım konuda yardım edebilirmisiniz ?

hocam açtığım konuda yardım edebilirmisiniz ?
  11. A

Soru Monitör Renkleri Normal Mi

hocam benim sorunumlada ilgilenirmisiniz ben anlamıyorumda
  12. A

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar dün arkadaşlarımla beraber internet kafeye gittik oradaki monitörlerde 144hz ve benim monitöre göre daha kaymak gibi akıyor gibi geldi eve gittim valorant girdim monitörüm sanki kasıyor titriyor gibi oluyor fps olarak 250 300 arası alıyorum fps drop...
  13. A

Kulaklık İle Alakalı

arkadaşlar mpow se kulaklık aldım basları çok fazla nası kısabilirim valorant oynuyorum adamın seslerinden daha fazla silah sesleri duyuyorum
  14. A

Öneri 1600Tl Klavye Kulaklık Önerisi (Mayıs 2023)

hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim hakkınız helal edin
  15. A

Öneri 1600Tl Klavye Kulaklık Önerisi (Mayıs 2023)

hocam klavye iyidir dimi kulaklıkta almayı düşünüyorumda xpg daha önce ram markası olarak biliyorum ama bide klavyede geçikme olur mu valorant felan oynuyorum bu tarz klavyelerde geçikme olucak diye korkuyorum ama 1683565036 çünkü bugün sipariş vericem doğum günüm dün idi dün seçemediğim için...
Geri