AVCIMACERA kullanıcısının son içeriği

1. AVCIMACERA

İndirme Hızı Takılı Kalıyor

Arkadaşımın şikayetine göre valorant adlı oyunu indirirken indirme hızı 5 saat geçmesine rağmen 0.1 kb/s takılı kalıyormuş. Normalde yüklerken bu duruma bi anda düşüyormuş
  2. AVCIMACERA

20K Laptop Önerisi

Öncelikle merhaba, Arkadaşım hem oyun hem de günlük kullanım için laptop arıyor. Bütçesi 20k 16Gb Ram(2x8) Ssd Öneri yapabilir misiniz? Az çok anlıyorum sadece düzgün bir yerden bulmak sıkıntı o yüzden buraya sormak istedim.
  3. AVCIMACERA

2. Monitör Fps düşüşü

eyw
  4. AVCIMACERA

2. Monitör Fps düşüşü

tmm 1-2 dk beklemen lazım 1673958407 1. ekrandan daha çok verimli(aynı civarlarda) fps verdi şuan 1673958469 BU şekilde kullanmanın sıkıntısı olur mu ayrıca böyle olmasının sebebi neydi?
  5. AVCIMACERA

2. Monitör Fps düşüşü

evet
  6. AVCIMACERA

2. Monitör Fps düşüşü

60 hz laptop monitör 120 hz
  7. AVCIMACERA

2. Monitör Fps düşüşü

Laptop kullanıyorum 2. harici monitörde laptop monitöründen daha az fps alıyorum hdmi kablo ile bağladım sebepleri neler? çözüm var mı?
  8. AVCIMACERA

Termal Macun Öneri

Ice Dragon Termal Macun üstekini alsam bir şey olur mu çünkü 1 laptopa daha düşünüyorum gr si iyimiş
  9. AVCIMACERA

Termal Macun Öneri

üsteki öneriden iyi midir bu termal mahcun
  10. AVCIMACERA

Termal Macun Öneri

güzel öneri çok sağol bu yerden alsam sorun çıkarmı
  11. AVCIMACERA

Termal Macun Öneri

Laptop'a Cpu ve Gpu üzerine süreceğim cidden kaliteli olması gerek fiyat 200 tl sorun değil üstüne hafif çıkabilirim öneri verirmisiniz?
  12. AVCIMACERA

Ekran ölceği 500 yaptım duzelmiyor

daha geniş bir ekrana bağlamayı deneyin televizyon gibi (Görüşünüz iyi olmadığı için daha rahat görüşe geçip eski ayara geçirmeyi kolaylaştırmak için fikir veriyorum)
  13. AVCIMACERA

Normal %100de büyüteç özelliği %100ün altına inmez siz ölçeği 500 yaptıysanız belki büyüteç özelliği win - ile %100 ün altına düşürerek daha iyi bir görüş verebilir onu kastetmiştim
  14. AVCIMACERA

Intel(R) Core(Tm) i5-8250U CPU @1.60GHz 1.80GHz || Isınma Problemi

Isı sorununu hallettikten sonra oyun gibi ısındıran şeylerde sistem frekans düşürmeye gitmez değil mi?
  15. AVCIMACERA

win - deneyin büyüteç özelliği belki işe yarar
Geri