aykutkucuktv kullanıcısının son içeriği

1. A

60.000 TL ve üstü Yayın/Youtube Için Sistem Önerisi

Arkadaşlar AMD Ryzen 7 7800X3D ve RTX 4080'li bir sistem topladık bu süreçte bana çok yardımı dokunan @egecabbar 'a çok teşekkür ediyorum. Parçalar geldiği zaman @Kürşat Kütükçü ile montajını ve kurulumunu yapacağız. Önerilerde bulunan herkese teşekkür ederim görüşmek üzere.
  2. A

Arkadaşlar cevaplayan herkese çok teşekkür ederim. Cevaplayan arkadaşlardan bir kaç kişiyle iletişime geçtim. Istanbul içi gaminggen yada itopyaya giderek bu bilgilerle bu haftasonu toplamayı düşünüyorum inşallah. Daha farklı fikirleri olan arkadaşlarda yazarsa çok mutlu olurum çok teşekkürler...
  3. A

Hocam çok teşekkür ederim tavsiyen için, eğer bu kasayı düşünürsem yeniden yazacağım size. Başka tavsiyesi olan arkadaşlar varsa değerli fikirlerinizi dinlemek isterim teşekkür ederim şimdiden.
  4. A

Hocam az yukarı az aşağı oynayabilir çok sorun değil. Tavsiyeniz varsa ona göre değerlendirebilirim bütçeyi.
  5. A

Selamlar tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Fakat bu kadar detaylı bir şekilde parça araştırıp toplayabilecek kadar açıkçası anlamıyorum :) Ama yinede göz önünde bulundurup eğer hazır kasa yerine toplamaya karar verirsem bunları yeniden değerlendireceğim. 1704361822 Selamlar kasayı inceledim...
  6. A

Herkese selamlar. Yaklaşık 4 yıldır sosyal medyadayım 2019'da topladığım rtx 2060 super gaming x ve amd ryzen 5 3600x donanımlı sistemimi aralıksız yıllardır yayın ve youtube kanallarım için kullandım bir miktar yoruldu :) Şu an için yeni bir sistem toplamak istiyorum fakat en azından 5 yıl...
Geri